Skocz do zawartości
Swirlej2

To jest gosc

Rekomendowane odpowiedzi

hehe , pamietam robilem Yogi`ego , smigal nie zle :) kurcze ja w tedy mialem z 10 latek :] czy ten Pan Slodowy jeszcze wogole zyje ?

slodowy2.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba ja ale tera robi odpieniacze a nie misie:D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to był kiedyś mój idol (bez żartów). Najbardziej mi się podobało jak podczas swoich telwizyjnych programów pokazywał swoją kultową strzałką co i jak wykonać po czym nie wiadomo skąd nagle wyciągał gotowy przedmiot-zabawkę. Za każdym razem to samo - zanim zrozumiałem jak to wszystko ma funkcjonować, to on już wyciągał spod stołu gotowca!


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak goscia dokladnie nie pamietam ale kultowa strzalke zapamietalem do dzisiaj :)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alex :

Panowie to był kiedyś mój idol (bez żartów). Najbardziej mi się podobało jak podczas swoich telwizyjnych programów pokazywał swoją kultową strzałką co i jak wykonać po czym nie wiadomo skąd nagle wyciągał gotowy przedmiot-zabawkę. Za każdym razem to samo - zanim zrozumiałem jak to wszystko ma funkcjonować, to on już wyciągał spod stołu gotowca!

Nie tylko Twoj :) hihi

Najsmieszniejsze z tego wszystkiego bylo to , ze program nadawany byl po TELERAtunku:D czyli w niedziele , zaraz po obejrzeniu Adama Slodowego , trzymalem pile i mlotek w reku ...:) ile sie przy tym nasluchalem ze nie stukaj bo niedziela hehe

Dzisiaj we swiatki piatki robie co mi sie podoba , to chyba dlatego :):):D

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ksiązkę tego cfaniak "majsterkowanie dla kazdego" :) miła lekturka musze przyznać spendziłem przy niej kilka ładnych godzin ale to było z jakies 7lat temu czyli chodziłem wtedy do 1 klasy:D


pozdro wszystkim przyszłym i aktułalnym morszczakom:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej - yogiego to cyba każdy z nas przerabiał.

Ale się wpieniałem jak mi się kartoniki gięły :)

Ahhhh stare piękne czasy gdy nie było ustawy o poszanowaniu praw autorskich i można było sobie yogiego i myszkę miki drukować gdzie się chciało i bez spraw sądowych hehe

A swoją droga to jak to panu słodowemu przeszło że mógł takie KAPITALISTYCZNE niesłuszne programowo kreskówki propagować zamiast słusznego wilka i zajca, bolka i lolka czy pomysłowego dobromira? :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czadowa strzałeczka :) teraz to już wszystko będzie pokazane jak na dłoni :)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez mysle w niebawym czasie przedstawic Wam budowe jakotakiego sprzetu w miare dokladnie :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.