Skocz do zawartości
Gotterdammung

Żywa skała - gdzie najlepiej kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zabieram się za zakup żywej skały, czy ktoś może mi polecić jakiś konkretny sklep, w którym skała będzie niezłej jakości a nie zbity cement? Widziałem podobne tematy po użyciu sławetnego "szukaj", ale jeden jest sprzed roku, a drugi hmm, jakkolwiek to brzmi, sprzed 40 lat...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam we Wrocławiu, odwiedzenie kilku sklepów w Polsce będzie równoznaczne z tygodniem urlopu i kupą kasy na benzynę, więc raczej odpada...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na trase Wrocław -Łódz..pomoge ci w zakupie dobrej skały ..Na neta bym nie liczył..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi chyba rozkosznie, ale jak by to miało wyglądać ? Jeśli wolisz możemy przejść na PW...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do erybki Zabrze. Dobra skała i jak poprosisz o konkretne kawałki to Ci wybiorą. Jeszcze tam nie byłem osobiście ale obsługa przez telefon :) bardzo dobra, widać że zależy im na kliencie. Jeśli będziesz zamawiał kurierem to na drugi dzień na 100 % będzie. B. szybka wysyłka. Ja zamawiałem we wtorek po południu w środę rano było. Jednak z tego co widzę (po 2 dniach od włożenia skały) polecam szybki własny transport jeśli zależy Ci na życiu - u mnie na razie pusto co do życia :0 chodź np u Cris6 (zerknij na jego temat) mnogość życia była bardzo duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ktoś pomagał kiedyś ,czemu nie ja komuś..Ja i tak z tego grosza nie mam ale wiem jak łatwo wkopać sie na poczatku w problemy typu zakup.. szczególnie jak chodzi o skałe..Pw.oczywiscie .pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skałę odbiorę na 100% sam, będę po nią samochodem... Chodzi mi najbardziej o to że nie chciałbym robić tripa przez całą polske, tylko pojechać do konkretnego miejsca ;]


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297633 jarpacz :

Zadzwoń do erybki Zabrze. Dobra skała i jak poprosisz o konkretne kawałki to Ci wybiorą. Jeszcze tam nie byłem osobiście ale obsługa przez telefon :) bardzo dobra, widać że zależy im na kliencie. Jeśli będziesz zamawiał kurierem to na drugi dzień na 100 % będzie. B. szybka wysyłka. Ja zamawiałem we wtorek po południu w środę rano było. Jednak z tego co widzę (po 2 dniach od włożenia skały) polecam szybki własny transport jeśli zależy Ci na życiu - u mnie na razie pusto co do życia :0 chodź np u Cris6 (zerknij na jego temat) mnogość życia była bardzo duża.

Do eRybki w Zabrzu jeżdżę raz w tygodniu. Profesjonalna, bardzo miła obsługa, wszystko w formie żartu. Aż ciężko stamtąd wyjść :) Także polecam na przyszłość. Na skale bardzo dużo życia!


ReefMax 80L, 16kg LR, 9kg LS, Koralia 1,JVP-101, Chemi Pure Elite, Active Carbon, Purigen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#297635 Gotterdammung :

Skałę odbiorę na 100% sam, będę po nią samochodem... Chodzi mi najbardziej o to że nie chciałbym robić tripa przez całą polske, tylko pojechać do konkretnego miejsca ;]

Tak jak poprzednicy. Proponuję erybka, lub też AM w Poznaniu.

Bliżej chyba nie będzie.

Możesz jeszcze zobaczyć w Trzmielu we Wrocku.


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem :))) Na dzień dzisiejszy Piona wstępnie zaoferował się z pomocą w doborze skały, za co zresztą jestem mu dozgonnie wdzięczny... A do Łodzi tak samo daleko jak do Zabrza i Poznania (200km). Tak na marginesie odnoszę dziwne wrażenie że nad Wrocławiem krąży klątwa, i jakikolwiek porządny sklep z akwarystyką morską może się znajdować właśnie minimum te 200 km od centrum miasta... A wracając do tematu, może na próbę rzeczywiście wezmę z E rybki skałki z 10 kg, ale zobaczę jak to u nich wygląda sytuacja z wysyłkami, bo na razie czekam na inne zamówienie od nich, i doczekać się nie mogę :)

Pozdrawiam!


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.