Skocz do zawartości
waldimas

[K] jakis preparat na aiptasie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jesli komus zostalo chetnie odkupie jakis preparat na roze bo mam ich kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bialy ocet...uwazaj tylko na spadek PH...ze wszystkich domowych to dla mnie najlepsza metoda co nie znaczy ze wygrasz z aiptasia ale zatrzymasz ja przed mostem...na jakis czas most utrzymasz...jest jeszcze kwas solny,dziala lepiej (szybciej) ale wtedy PH to juz naprawde leci w dol.Srodki firmowe odradzam,gdyz stosujac je widzialem tylko roznice w cenie i to wszystko...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#298651 lupek57 :

Kwasek + RO.

stosowalem i france odrastaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#298656 waldimas :
#298651 lupek57 :

Kwasek + RO.

stosowalem i france odrastaja

...jakby nie odrastaly to bylo by za pieknie...zadnymi srodkami chemicznymi nie wytepisz aiptasji,tylko ja zatrzymasz,jak wyzej napisalem...jak Ci sie uda ja wytepic,zostaniesz milionerem (chyba ze juz jestes) a ja bede szczesliwy i spal w nocy w spokoju bede...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pozostalo Ci mniec na stanie Acreichthys tomentosus nie zbywac go kiedy aiptasie

znikna, bo po jakims czasie się pojawia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam slowa kolegi andrzeja 58 brzydal wytepi je w momencie ,tylko jak mu brakuje aiptazji to podskubuje lobuz korale,


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#298674 Andrzej58 :

tylko pozostalo Ci mniec na stanie Acreichthys tomentosus nie zbywac go kiedy aiptasie

znikna, bo po jakims czasie się pojawia.....

Mądry brzydal zostawi sobie szt lub dwie i bedzie je chodował, przynajmniej mój tak robi :D

z chemi polecam kalkwasser tylko nie przesadź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak zainwestuje w brzydala bedzie okazja do zmiany zbiornika na wiekszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wundermani i aiptasia zniknęła. Polecam


Początek marca 2010 ruszamy: 100x38x40-160l,sump78x30x40-90l,odp.:DeltecAPH525,obieg:NewJet4500,cyrk.:2xKoralia3-3200l/h,ośw.:Boyu HQI-1x150W+T5-2x24+LED+went,LR-20kg,LS-18kg-Zwierzyniec w fazie ustalania;Akwa w zabudowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juart dobrze radzi.. wundermani jest swietna ale nie jedna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.