Skocz do zawartości
Adam Rybowski

Sharm El-Sheikh

Rekomendowane odpowiedzi

Racja - polecam wszystkim klientom ANTINAL - oczywiście tabletki te kupujemy na miejscu w Egipcie. Nasze specyfiki nie działają. 1 tabletka z rana i można jeść co chcesz. Lekarka która jechała od nas mówi że przecież to antybiotyk. No ok, ale chyba lepiej nadwyrężyć się delikatnie antybiotykiem niż spustoszyć organizm przez siedzenie całe wczasy na kiblu.

No i jak pbilu wspomniał - wódeczka jest dobra także.

No a jeśli tego nie stosujesz to na 70% czeka cię klątwa faraona i wczasy na klopie :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zakończyć te dygresje kałowe to przy pierwszych objawach/kruczenie i przelewanie się w brzuchu/należy zażyć leki-może to być nifuroksazyd 4x2 tabl/lek dostępny w Polsce/Jeżeli sprawy pójdą za daleko pozostaje wzięcie antybiotyku.Z moim faraonem błyskawicznie rozprawił się Klacid.Miwo tych wszystkich obaw i zagrożeń warto jechać-wczasy były rewelacyjne.Na moje oko akwarysty te rafy mogą długo nie pociągnąć, a na Malediwy wyprawa będzie dużo droższa.702-koniec.jpg


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast moja koleżanka małżonka nie uznaje tej :D

a to dobre kolezanka malzonka :0 heheh ale sie usmialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smk ja na klątwę piłem wódeczkę ( zresztą nie tylko na klątwę:D:D:D) i wypróżnianie było regularne, żadnych przygód w stylu sranie rafie:no Widać więc, że "vodka metode" jest bardzo skuteczna


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe "vodka methode" jest bardzo skuteczna - wystarczy popatrzec na ruskich jak popylaja po rafach i sobie obrywają z rafek co im się podoba a do kibla nie latają. Oni to tam już "vodka methode extreme" stosują :D

Adam - zdziwił bys się ile malediwy kosztują. Naprawdę sam się zastanawiam dlaczego ludzie nie widzą problemu zeby wywalić wiecej kasy na majorkę, kanary itp a na malediwy nie jezdzą. Naprawdę żaden problem znaleźć z TUI czy Neckermanna Malediwki za ok 1000euro za 15dni (wyspa 150x350m 4* rafy, piaseczek i palmy gdzie okiem nie sięgnąć). Wydaje się że to jakiś nieosiągalny cenowo raj a jest naprawdę niedrogo. Ale mimo wszystko niech piękne rafki w Sharm zostaną nadal pięknie bo do egiptu i tak trochę taniej i bliżej.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz te 1000 EURO to jest dopiero połowa ceny...przecież jak dziad człowiek nie pojedzie.Ja sam przez 2 tygodnie w Sharmie przewaliłem z 500 dolarów ( 2 lata temu), czyli tyle co za wycieczkę prawie i wcale się nie oszczędzałem.Wszystko niestety kosztuje...a to wiza a to 4 flaszki wody dziennie, a to browar za 15 zł 0.3 litra (SKANDAL), a to wycieczka fakultatywna za 50 USD.A ja biedny studencina:D:D:D


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.