Skocz do zawartości
siatkarz5

do sprzedania ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A jakiej wielkosci ten okaz i ile za niego sobie cenisz?

Tylko bez przesady................


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miloo- ty masz akwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu pytasz ?

Zdziwiony !!!???!!!


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem ciekawy???

Nie ździwiony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chcesz ją złapać ??

Lekko nie bedzie :)


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

co do zlapania to bardzo latwo :) ryba ta ma jedno tylko mieszkanie :) gdy sia ja pogoni to wpływa do swej dziury w skalce, potem berze sie skalke i wyciaga z wody i daje sie do osobnego zbiornika i czeka az z niej wyplynie, ryba ta jest przekonana ze jej M4 jest najbezpieczniejsze :)

pozdrawiam


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza próba się nie powiodła. Jak wyciągałem skałkę to rybcia cos przeczuła i dała nura z domku mam tylko nadzieje że nie zmieni swojego lokum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta rybcia ma wszystkie pletwy w porzadku aby ? wyglonda mi na przestraszona i obzarta z pletwy ogonowej i grzbietowej :/ powrzucaj no lepsze fotki tej ryby , ot tak rybek sie nie sprzedaje , mialem je kiedys i wiem ze inne ryby strasznie je atakuja ze wzgledu na jej kolorki :] mysle ze mozesz miec podobny problem jak ja mialem i dlatego chcesz sie jej pozbyc , ale to i slusznie :D pletewki dosyc szybko sie regeneruja.

Nie wstydz sie , pisz smialo jezeli mam racje :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej nic nie ma poobgryzane nie wiem czy dokładnie przeczytałeś wyżej mój opis

„ryba zdrowa bez żadnych oznak choroby” Sprzedaje, ponieważ jestem na kupnie innej rybci a zbiornik mam lekko zarybiony i dlatego jestem zmuszony się z nią rozstać .Preferuje tylko odbiór osobisty, każdy będzie mógł sobie dokładnie zobaczyć czy ma coś obgryzione i w jakim jest stanie. Po za tym nikomu nie sprzedałbym okaleczonej ryby tu troszeczkę przesadziłeś tak twierdząc

PS u mnie w zbiorniku pływała razem z 3- pokolcami, babką, 2- nemo mandarynem helmonem i nigdy nie zauważyłem aby któraś z tych ryb była agresywna w stosunku do niej, a jeszcze moje gratulacje, że potrafisz po zdjęciu poznać, że ryba jest przestraszona podziwiam :D :)ale to chyba dzieki tym okularom

A co do przejedzenia to masz racje przecież wież jak MacDonalds daje popalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.