Skocz do zawartości
lithiumkc

[K/P] szczepki WARSZAWA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów:)

Tak jak w temacie kupię lub przyjmę szczepki lps, sps, do swojego krótko działającego 80l zbiornika.

Na dzień dzisiejszy obsada przedstawia się następująco:

Sarcophyton

Lobophytob

zoanthus

xenia egipska

jakieś niezidentyfikowane słupki

mózgowiec

2 Lysmata debelius

2 Amfiprion ocellaris

2 kraby i pustelnik

nie ukrywam, że najbardziej jestem zainteresowana pojedynczymi różnego koloru grzybkami Actinodiscus

Euphyllia paradivisa

Ricordea

Lobophylia

Clavularia

jakaś inna ciekawa odmiana xeni

a może coś ktoś ma co dla świerzaka by się przydało:) Od razu zaznaczam, że niewielkie okazy mnie interesują,bo nie za specjalnie mam na nie miejsce.

Mieszkam na Natolinie dlatego najchetniej jakby się ktoś z tych okolic odezwał, ale cała Wawa wchodzi w grę.

Preferuję odbiór osobisty

Załączam fotki zbiorniczka i mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła poszczycić się fajną rafką:googleye

pozdrawiam

Karolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

jak krótko działa może spoko ale nie dojżał i co bedzie dasz sps i bedzie poraszka lepiej poczekac ja do swojego dałem po ponad 8 miechach aby niebyc zdziwionym że cos nie tak i jak narazie niemam problemów :googleye

nie żebym karcił ale lepiej poczekac - morszczyzna uczy cierpliwosci :)

ale jak chcesz to wez 1 szczpke na próbe i zobacz co sie dzieje z koralem po 2 tygodniach zobaczysz efekt

pozdrawiam daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie uwagi przyjmę z pokorą Daniel więc śmiało każda krytyczna opinia jest ważna :googleye

Właśnie określenie użyte przeze mnie "krótko działa" to jest konkretnie od marca zatem będzie już 9 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci podrzucic 4 rodzaje grzybkow,ricordee i clavularie fluo z zielonym srodkiem,za calosc 80zl.

Tel do mnie 696702837.

Ewentualnie jeszcze mam szczepke Echinophyli echinoporides rozowa i zielona 60zl za obie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.