Skocz do zawartości
Qbajuniorek

Początkujący pytnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie założyłem dzisiaj akwarium morskie i mam filtr o przepływie wody 300l/h i czy może być przez dwa dni taka cyrkulacja puki nie dokupię drugiej? Akwarium ma 25 litrów.

ort do poprawy,

pkt 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jako ze nie napisales nic o sprzecie i skale,bede wrozyl...pewnie masz zywa skale,ktora powinna byc dobrze przedmuchana...jezeli nie masz a mysle ze nie,innego zycia oprocz skaly ,warto by tam zrobic mlyn i dac mocne pompy by to oczyscic...jezeli masz juz piasek to mlyn bardziej zaszkodzi niz pomoze...nie wiem co masz na mysli,piszac "filtr" i czy masz odpieniacz...jezeli nie masz piasku,skale warto dac luzno na dnie i dmuchac w nia na fula,zbierajac,odfiltrowujac to co z niej wylatuje...odpieniacz w tym na pewno pomoze...wiem ze gdybym stawial nowe akwarium,dobrze wyczyscilbym skale i niech by to trwalo nawet bardzo dlugo...to z moich obserwacji...moze Twoje beda zupelnie inne...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam żywą skałe i piach i pytam się czy przez dwa dni wystarczy głowiczka od filtra o przepływie 300l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak napiszemy że nie można to coś zmieni i tak nie zrobisz? Czy tylko tak pytasz żeby dostać alibi i mieć na kogo zrzucić winę jeśli coś siś stanie?:)


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stanie przez ten czas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni jest ok. Nic sie nie stanie rowniez, gdy tak bedziesz dluzej dmuchal.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dokladnie - nic sie nie stanie.


Pozdrawiam Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.