Skocz do zawartości
Swirlej2

Pienidlo Rosiczki

Rekomendowane odpowiedzi

[white]Podeslal mi dzisaij fotke , pokazac jak pieni , no i faktycznie pieni zdrowo :D az mu piane deklem wywala hyhyh

To moja wina , bo z resztek go skladalem i puscilem blad , pod dekiel przykleilem za duze kolko , nie mialem innego , na otworek obok nie bylo juz miejsca :] wiec wywiercilem otworek w sumie zaraz pod deklem , wiedzialem ze tak moze byc , ale pomyslalem ze to na jedna kostke to chyba az tak piany nie bedzie wyrzucal , ot pomorek847-3_2.gif:) sami popatrzcie .(jakos trzeba to przerobic , rurki kawalek wpuscic w ten otworek ze szlaufikiem i lapac syfek w maly pojemniczek dodatkowo :D) w kazdym badz razie pieni ladnie:)

847-dscn2422.jpg

847-dscn2423.jpg


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak , powieksz otworek wiertlem 5 mm wcisnij tam kawalek rurki a na nia nasac szlaufik i do jakiegos pojemniczka to zbieraj ta syfiasta piane .

Albo zostaw narazie , scieraj od czasu do czasu, zostana mi jeszcze moze kawalki plexy i rurki , to püodesle Ci nowy dekiel :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Zbyszek jak wieli jest ten dekiel z tego odpieniacza?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie jest duzy , kurcze szkoda bo dobrze pieni , puscilem bubla :D , nie sprawdzalem go u siebie :]

pozdr..

Ps, Dekiel ma srednice okolo 8 cm , bedzie cos Rafal ?:) bo szkoda , tam u Ciebie w odpienaiczu tym "moim" to obrecz jest pod deklem a otworek obok , co zapobiega wlasnie takiemu wywalaniu piany , ale ze to male gofienko tak daje czadu ?:D hehe


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzecik fajny bardzo robicie, ale nierozumie jednej rzeczy. Mianowicie na wielu waszych odpieniaczach DIY sa naklejeczki takie jak ta na tym. O co z tym chodzi? Wiem, ze wyda sie to wam pewnie oczywiste i proste, ale ja po prostu nie wiem co to jest.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nic takiego poprostu naklejeczka :]:) ja mam gumowe dokumenty mnie wolno :D

Rurka byla porysowana lekko , bo to z resztek , mialem naklejke i zamydlilem oczy koledze :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc dobrze jest wymoczyc kostke lipowa najpierw w wodzie RO dwa dni , wtedy wytrzymuje dluzej .( slyszal ktos o tym ? nie pamietam czy w wodzei RO czy w czyms innym ...?:]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku a jak usprawnić miniflotora. Mam akwa 100l a widzę że to cudo chodzi lepiej niż miniflotor. Nie mogę dobrać sobie do 100l odpieniacza. Może robiłeś już taki odpieniacz do 100l?


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolozyc mu jeszcze jedna kostke i dac mocniejsza pompke powietrza , zrobic jakas wewnetrzna cyrkulacje wody :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.