Skocz do zawartości
ele22

Jak sie tego korala pozybc ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam jakiegos korala ktory jest jak plaga zarasta mi cala skale, na poczatku byl ladny ale teraz nie moge juz na niego patrzec

jak sie go mozna pozbyc bo wnet zarosnie mi calo skale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Clavularia to będzie to chyba niemożliwe. Skrob, drap i odsysaj. Albo odłup skałę.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyles :) To zdjęcie to tylko 1% tego co mam :) Ale nic będę walczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie go mozna pozbyc ..... Ale nic będę walczył

Mialem go. Nie dal zyc innym.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rozwiniesz Stani jak się sprawa dalej potoczyła :) Jestem w kręgu zainteresowanych ;]


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czesci skal dalo sie go sciagnac. Niektore kamole byly do wymiany. To typowy koral dla poczatkujacych. Kazdy z nas sie kiedys cieszyl, ze cos rosnie i bylo dobrze. Pozniej ambicje byly wyzsze i okazalo sie, ze te korale potrafia zarosnac inne i je zadusic. Sam wiesz, ze wiele jest takich szybko rosnacych i trudnych do usuniecia. Ja juz wstrzykiwalem pod nie kwas solny, zeby je oderwac. :)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, no właśnie jakbyś czytał w moich myślach. W sensie, teraz się cieszę że "Coś" rośnie, ale mam świadomość że może wyrwać się spod kontroli... A tego bym nie chciał... Widać przyjdą ciężkie chwile... Ale dzięki za info!

Pozdro!


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.