Skocz do zawartości
Swirlej2

pytanie w ramach badan marketingowych :D

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka cena by was zadowolila za sprzet do baniakow takich powiedzmy do 240 l odpieniacze , kalkreaktory , mixery ..?(uwzgledniajac koszty produkcji itd..)

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpienacz bez pompy tak ok.250 zł kalkreaktor 200zł,mixer300zł i byłoby ok


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[white] dalsze postulaty slucham .....:D

czy sa chetni ..? lapka w gore bo zamowielm nowe maszyny i ruszam z produkcja :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do banikow 240l to chyba ciezko bedzie zrobic roznice w cenie. Odpieniacz musialbys zrobic za 100-150zl (bez pompy) zeby konkurowac np z beastem400.

Ale do wiekszych zbiornikow to moze roznice w cenie beda wieksze. Ja mysle o wiekszym zbiorniku za rok. Myslalem o deltecu 600. Jesli zrobilbys porownywalny odpieniacz za 600-700 zl (bez pompy) to cena bylaby atrakcyjna (czyt wzialbym taki od Cieie).


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ceny mniejsze niz w sklepach o 30% juz bylyby atrakcyjne, a jak daloby sie taniej to jeszcze lepiej :D

jakby wypalilo, to mnie mozesz tez zapisac w kolejce

po wakacjach chce zmienic te moje marne 60 l na wieksze :D


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[white]no to jakby byla duza lista osob na sprzet to moze i moglbym sie skusic :)

Juz nie tyle chodzi o kase co dla sportu :D przy okazji wyprobowal bym nowe maszyny do ciecia rur , kolek itd...:D

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał wybierać pomiędzy takim Weipro albo Beastem czy produkcją Zbyszka ani chwili bym się nie zastanawiał nawet gdymbym miał zapłacić taką sama cenę.

Żałuję tylko że Zbychu nie mieszka w Polsce.

Ale poszła wazelina...az cieknie :D ale powaznie tak myślę, już widzę jak takie Chinczyki lub Tajwanczyki przejmują jakimś się źle obrobionym plastikiem czy źle spasowanym oringiem.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[white]zamowilem taka dosyc fajna maszynke do precyzyjnego wycinania plexy :) zastanawialem sie nad jej zamowieniem dluzszy czas bo nie bylo takiej potrzeby jej zamawiac , ale teraz coraz wiecej osob pyta o sprzet , u mnie i z forum , wiec pomyslalem ze cos z tym trzeba by zrobic , skoro i tak nie ma co calymi dniami robic :D

Jutro a najprawdopodobniej pojutrze przyjda maszynki to sie pochwale jak to tnie :D

Dla wlasnych potrzeb wystarczala ostra pilka reczna :) ale pozniej ....ile mozna ..?:)

No i wreszcie kiedys jak skoncze baniak to zrobie cos , co by przypominalo warsztat :) hehe

825071_RB_00_FB.EPS.jpg

Druga maszynke , taka najtansza do ciecia rur ( mysle ze narazie powinna wystarczyc )

Troche przerazajace zeby ma ta pila wiem :D ale to sie zmieni wrazie jakby byla niegrzeczna :D

810227_RB_00_FB.EPS.jpg

zamowilem cala palete gwintownikow bardzo przydatnych , dlutel innych roznych tam potrzebnych narzedzi .

Sprzet nie jest wysokiej kalsy :D ale narazie to tylko proba :D mysle ze kiedys to pewnie tez tokareczka by sie przydala .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[white]hehe Alex :) thx :D

Bede szczery , musze jeszcez troche potrenowac klejenie , w sumei nie tyle potrenowac tylko poprostu teraz moge na spokojnie kleic bo mam WRESZCIE ! odpowiednia maske .

Ps; Ano gdybym mieszkal w Polsce to pewnie do tej pory bym cos juz tam dzialal .

Tutaj trzeba by bylo otworzyc firme a nie bardzo mi sie to narazie oplaca , dobrze jest tak jak jest :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta piła to rzeczywiście groźnie wygląda, na pewno tarcze jest do wymiany.

cytat: "No i wreszcie kiedys jak skoncze baniak to zrobie cos , co by przypominalo warsztat hehe" to ja się zapytowuję gdzie ty to wszystko robisz, na podłodze w sypialni?! Jak reaguje na taką działalność twoja pani?


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[white]e , no spoko jest warsztat ale tam w nim mam tzw , przyslwiowy "burdel" :D ( nie chce klikac zdjec bo popadacie )musze zrobic porzadny warsztat bo mnie Azmodan zawstydzil lekko , maluje sciany robi warztat z prawdziwego zdarzenia :D

Czasami piluje gdzie popadnie jasne :D, tak mnie pasjonuje ta robotka , nie zawsze chce sie schodzic z kawalontkiem rurki na dol :) :)

Moja pani mnie chyba za to kocha :) (czesto z odkurzaczem za mna gania :D

Ale obiecalem jej ze wszystkie wykonczeniowe prace bede konczyl tez na dole.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

[white]e , no spoko jest warsztat ale tam w nim mam tzw , przyslwiowy "burdel" :D ( nie chce klikac zdjec bo popadacie )musze zrobic porzadny warsztat bo mnie Azmodan zawstydzil lekko , maluje sciany robi warztat z prawdziwego zdarzenia :D

Czasami piluje gdzie popadnie jasne :), tak mnie pasjonuje ta robotka , nie zawsze chce sie schodzic z rura na dol :) :)

Moja pani mnie chyba za to kocha :D

a moja to mnie kocha ale mimo to :D oj nie lubi za bardzo jak latam po domu z narzędziami, no chyba żeby cieknący kran naprawić...


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[white]no moja tez czasami :)

dlatego obiecalem i juz nie tne w przedpokoju :]

Czasami t oupierdliwe takei latanei , trzeba na gore przyjsc cos zjesc , napic sie :D a sprzet taki ladny wychodzi ze zal z niego oko spuszczac , wiec sie idzie z nim na gore porobic fotki , oko nacieszyc , poznije cos trzeba dopilowac , poprawic nier az , wiec znowu na dol :/ w szafce w domu tez kupa narzedzi lezy :D no wiec tak to funkcjonowalo , ale ...

Ps. Ide cos dlubac dalej , bo mi dzien ucieknie :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba drogo cie to kosztowało co nie ???


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ze nie drogo , i w sumie do tego co chce robic nie potrzeba lepszych drogich , przynajmniej narazie :)

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie ostrza sa lepsze do ciecia pleksy, z duzymi czy malymi zabkami, probowalem wyrzynarka z pilka do metalu z drobnymi zabkami ale sie raczej topilo niz cielo.

Z duzymi otworami tez mialem klopot bo male to wiertlami a duzych otwornica nie dalo rady.


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tej maszynce mozna sobie regulowac obroty silnika i sie plexa wtedy nie topi ,(pomimo tego robie male przerwy w celu ostygniecia "pilki" ), pila musi byc zauwazylem tez dobrze naciagnieta , wtedy fajnie robota idzie .

Zamowilem pilki z roznymi ostrzami , probowalem dzisiaj roznych i wlasnie tak jak napisales z tymi "troche" wiekszymi zabkami sa raczej lepsze.

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.