Skocz do zawartości
Marx

Wyprzedaz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klubowicz

Znam "Marx" to uczucie! Miesiąc po zlikwidowaniu akwarium bardzo tego żałowałem (pisałem o tym). Zacząłem robić własnoręcznie osprzęt( bo też cały wysprzedałem), kupiłem reduktor,butlę, zawór itd.Zgromadziłem już prawie komplet a tu brak zapału. Krótko mówiąc - nie wiem co dalej? Na dzień dzisiejszy decyzja jest na NIE. I mówię to z pełną świadomością! Tak że obalam swoje poprzednie wypowiedzi - BEZ MORSKIEGO AKWA TEŻ MOŻNA ŻYĆ!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia dla wszysykich morszczaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pawelkuzdzen :

Znam "Marx" to uczucie! Miesiąc po zlikwidowaniu akwarium bardzo tego żałowałem (pisałem o tym). Zacząłem robić własnoręcznie osprzęt( bo też cały wysprzedałem), kupiłem reduktor,butlę, zawór itd.Zgromadziłem już prawie komplet a tu brak zapału. Krótko mówiąc - nie wiem co dalej? Na dzień dzisiejszy decyzja jest na NIE. I mówię to z pełną świadomością! Tak że obalam swoje poprzednie wypowiedzi - BEZ MORSKIEGO AKWA TEŻ MOŻNA ŻYĆ!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia dla wszysykich morszczaków!

Zrozumi juz niedlugo, jak zacznie sie z nudow obijac od sciany do sciany , zaglondac do lodowy i mlucic z tesknoty za baniakiem co popadnie :) czekaj juz nie dlugo zatesknisz hyhy (kilka razy likwodowalem )

chociaz znam takie przyslowie " Nawet pies drugi raz w swoje wymiociny nie pujdzie " to w tym wypadku ono nie funkcjonuje :) Marx , wiem to na 100% ze zrobisz szybciej nowy baniak jak go zlikwidowales :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już jakaś epidemia z tym rezygnowaniem. Szkoda Marcin bo to forum bez Ciebie to nie będzie to samo. I jak się wszyscy rzucili na ten zbiornik, przykro patrzeć...

No to cześć.


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomasz Młot - Kwidzyn :

No to już jakaś epidemia z tym rezygnowaniem. Szkoda Marcin bo to forum bez Ciebie to nie będzie to samo. I jak się wszyscy rzucili na ten zbiornik, przykro patrzeć...

No to cześć.

Masz na mysli Marka ? (Marx) czy jeszcze ktos inny erzygnuje moze z baniaka ?:)

Tak , Marxa szkoda fajny z niego gosciu :) (blisko dwa lata z nim klikalem na temat akwarystyki , na gadu heh , jeszcze sie zastanowi i zrobi nowe niedlugo , tylko najpierw to on ma powaznîejsze plany z tego co wiem :)

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja likwidowałem 6 razy i po 2 miesiącach żałowałem


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widze ze przegapilem kilka odpowiedzi :D

pewnie wroce do morszczyzny, ale to jak moj baniak funkcjonowal (ulubione slowko Swirleja :) nie zadowalalo w pelni mnie ani mojej rodziny. Akwarium kosztowalo wiele wyrzeczen, kasy, "dyskusji" z zona :) choc satysfakcja oczywiscie tez byla, szczegolnie jak juz sie wszystko naprostowalo co sie skopalo na poczatku

Dziekuje za mile slowa, za jakis czas do Was nastukam jeszcze pewnie, bo ta choroba jest nieuleczalna :)

Co do "rzucenia" sie na akwarium - ciesze sie ze zycie poszlo w dobre rece, nawet jesli nie wyciagnalem wielkiej kasy ktora bym mogl. Poszlo sprawnie, szybko, bez strat, i tak nalezy z zywymi organizmami postepowac. A ze nie zarobilem paru zloty...? trzeba bylo nie zakladac morskiego :D to by bylo oszczednosc ze hej

pozdrawiam uzaleznionych


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli oglosyenie jest jesycye aktualne prosze o informacje co jeszcze jest do kupienia na e+mail jacekkatowice@pocyta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee cofnij stronke. Dawno sprzedane!!

W sumie milo, ze znalazl sie akwarysta z kce:) Jezeli potrzebujesz sprzetu to da sie cos znalesc u mnie...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.