Skocz do zawartości
marcinoo

Pokolec na 120l??

Rekomendowane odpowiedzi

#304857 Tofik :

szkoda mojej klawiatury na was róbcie jak chcecie i co chcecie ja ma swoje zdanie i tego będę się trzymał

Ale nie masz teraz racji, naprawdę i myślę że o tym wiesz.

i wszelkie argumenty o pokolcach w takich litrażach to po prostu bzdura.

ale mamy błędne koło, bo jeden spyta czy można drugi nie spyta i wepchnie pokolca do "szklanki". Ten co spyta usłyszy , że nie nie można. A jako kontrargument zapoda fotkę tego co wsadził bez pytania.

Bzdury i tyle.

są Akwaryści i Ci "inni".

ode mnie też wszystko w temacie, bo średnio tego typu gadka pojawia się raz na kwartał, i to przy coraz mniejszych litrażach.

ps. ja myślę, że rekinka bambusowego też można tam trzymać. przeciez jak się "wyklucha" to ma ciut mniej niż długość i wysokość zbiornika....


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik - no właśnie - klasyka - "kończą mi się argumenty, to mam was [...] i tak wiem lepiej" a na złość Mamie i tak odmrożę sobie uszy... Mam Ci przypomnieć Twój "start" i ile wiedziałeś? To nie było tak dawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#304818 Tofik :

ooo to mamy jakąś rewelację 31cm hepek :)

Boże widzisz i nie grzmisz....

4 lata temu likwidując jedno akwarium w Kielcach wyłowiliśmy z niego hepatusa o długości 29cm, zmierzyliśmy dokładnie, bo żaden z nas większego wcześniej nie widział. Więc zamiast wzywać burzę, może warto złapać trochę więcej doświadczenia, a do tego czasu nie tworzyć własnych (oczywiście najlepszych) teorii zwłaszcza na tematy tak oczywiste jak wielkość ryb.


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym optymistycznym akcentem zamykam tę toczącą się po równi pochyłej dysputę, "z racją jest jak z d*pą - każdy ma swoją":)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.