Skocz do zawartości
Gotterdammung

Ślimaki we Wrocławiu.

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, nie wiem czy dobry dział, ale zaryzykuję. Jest jakakolwiek szansa na trasienie Nessariusó i Strombusów we Wrocławiu? Może ktoś ma wtyczkę? Może ktoś zna kogoś kto zna kogoś? A może ktoś zwyczajnie jedzie do sklepu i byłby na tyle miły aby kupić... Sam nie wiem co robić, chciałbym sypać piach, a troszkę się boję nie mając żadnych kopaczy...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wsyp piach. Zanim zatrudnisz kopaczy akurat piach dojrzeje i ozyje :) koparki tez sie uciesza jak robaczka znajda a nie tylko rybia kupe :):):)

pozdrawiam

lukasz


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to idealnie :) Takie rozwiązanie cieszy mnie jeszcze bardziej :) Ale w sumie pytanie pozostaje otwarte, kiedyś w końcu będę musiał je kupić.

PS. Nawet kupy nie znajdą bo nie ma kto jej zrobić haha

Pozdro!


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Gotterdammung

Poczekaj aż otworzą Ultramarino - podobnież otwierają się w grudniu, gdzieś w okolicach pl. Grunwaldzkiego. Jeśli to prawda co pisali wcześniej to ślimale będą po parę złociszy - 7~8zł turbasy, strombusy itp

Osobiście czekam ta Ultramarino od pazdziernika i data przekładana jest z dnia na dzień ... Pozostaje czekać.

Do tego czasu akwa powinno Ci już troszkę dojrzeć - szczególnie że wsypiesz teraz piach. Ślimaki będą miały większą szansę na przeżycie - to także delikatne zwierzaki wbrew obiegowym opiniom.

pozdrawiam

:)


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie mam zamiaru żadnych zwierząt wrzucać siłę, nie ma opcji. Zresztą, mam 2 kraby dzikusy, więc jest na co popatrzeć :) A co do Ultramarino, jak otworzą to będzie wymarzony prezent na gwiazdkę. Ale przyznam się, straciłem trochę nadzieję, pisałem do nich maile wielokroć, 0 odzewu...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

never ending story z Ultramarino w roli głównej - mi już też opadają ręce... Dobry przykład jak spieprzyć sobie dobry biznes jeszcze przed jego otworzeniem


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, dlatego pragnę, ale się nie napalam... Swoją drogą, już kiedyś pisałem, wstyd żeby takie wielkie miasto nie miało sklepu z akwarystyką morską...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.