Skocz do zawartości
mc91PL

Sklepy Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipe zamówiłem w reef-shopie i jest super,niemineły 24h i dostwa przez kuriera. Polecam, przy okazji można Seba za język pociągnąć :thumbsup: i poradzi. Bardzo dobrze zresztą ,pomogło.Krabiszon z ekipy już czyści korala z dziwnej błony :thumbup:

Edytowane przez omada (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzęt i chemię to polecam morskie.com - można odebrać osobiście w Stargardzie Szczecińskim. Dziś brałem AipEx i jeszcze rabacik dostałem. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam sklep morskie.com i Pana Mateusza, kupowałam u niego wszystkie testy, salimetr, apiEx, trochę suplementów, bakterie rękawiczki, grzałkę i kupę innych drobiazgów o których już nie pamietam. Fakt, że trzeba uzbroić sie w cierpliwość. Nie ma tak, że dzwonisz i wszystko jest. Najlepiej dzwonić poniedziałek, wtorek na czwartek powinno być. Ja się wycwaniłam i miałam nawet dostawę prawie pod dom :D Aha no i oczywiście zawsze jest rabat i co nawet spory, oczywiście pogadać przez telefon o baniaku i poradzić się też można :thumbsup:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie w sobote bede wracał przez Szczecin z wakacji

Z checia bym zakupil jakis pokarm dla korali lub jakies inne preparaty

Mozecie mi polecic jakikolwiek sklep ktory sprzedaje taki asortyment

Pozdrawiam


Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie takich sklepów nie ma, tutaj morszczyzna jeszcze nie dotarła. Jest jeden sklep, w którym można cokolwiek do morskiego kupić, jakieś ryby, czasem korale, skałę, ale z preparatów, firmowych pokarmów itp to raczej krucho. Tu masz ten sklep: http://www.rybytropikalne.pl/

Jutro u gościa będę, jak nie zapomnę się zapytać to dam Ci znać

Edytowane przez jedikk1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jedikk1

Bede czekal :)

@Marekk

Podjade

cos z kenta bym kupil

A auchan na jakiej ulicy


Akwarium 112L 80x35x40 + 22L sump

Odpieniacz DIY,

Oświetlenie: 2x24W T5, 21W Led

Cyrkulacja :Koralia nano 900, JVP-100 2500L.Jakis sunsun 650L

Obieg: Eheim 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kenta też mają niewiele, widziałam preparat do uzupełniania Jodu, Strontu, Wapnia i coral accel, a i phytoflex, z mikrobe lift special blend i to by było na tyle. Z mrożonego jedzenia mają spory wybór jest umimix morski, mikroplankton, kiełże, solowiec, ale pewnie i tak tego nie dowieziesz :whistle: .

Z korali jest umierająca favia chyba, kilka rybek i to tyle. Może uda ci się trafić na dostawę, bo coś gościu mówił, że po piątku będzie.

Na początku jeszcze jak się nie orientowali za bardzo w rynku to ceny preparatów Kenta mieli w bardzo przystępnych cenach teraz to jakiś kosmos. Tak jak i zwierzęta, zresztą wczoraj kupiliśmy maleńkiego salariasa segmentatus okazik dosłownie 2cm, gdy zapytaliśmy o cenę powiedział, że kosztuje 59zł więc kazaliśmy złapać, jak wróciliśmy po za kupach okazało się, że już nie 59 tylko 99zł :veryangry: lekka przesada. Ja bym go nie wzięła, ale Tomek się zlitował, bo maluszek był już w worku.

Wszyscy wiedzą, że oprócz sklepu Piotrka i Aquaela w oszołomie w promieniu prawie 200km nie ma co szukać posolonych sklepów, więc zdzierają okrutnie.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dość ciekawe, ten mały salarias kosztował w poniedziałek 65zł, a nieco większy 55zł. Ogarnięci tam są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam możliwość sprowadzenia praktycznie wszystkiego, co trzeba - niestety trzeba uzbroić się w lekką cierpliwość - z reguły jest to kilka dni.

Nie jestem sklepem ale od niedawna zacząłem ogarniać temat i współpracuję z kilkoma dostawacami. Mam dostęp praktycznie do całej techniki, preparatów, pokarmów (suchych), korali i ryb. Muszę tutaj dodać, że ja jeżdżę po towar i szczególnie korale i ryby są przeze mnie wybierane. Nie kupuję w ciemno!

Na miejscu mam kilka miękkich i trochę twardych na sprzedaż (10-15szt.) Niedługo będą również szczepki na sprzedaż.

W piątek wyjeżdżam na urlop ale jadę oczywiśćie w miejsce, gdzie w pobliżu będzie kilku moich dostawców. Przed powrotem będę na 100% robił zakupy.

Jeśli ktoś z okolic Szczecina byłby zainteresowany życiem, mogę przywieźć. Będę wracał około 7-8 sierpnia.

Kto chciałby ryby, będzie musiał odebrać je bezpośrednio po moim powrocie, a to może być w nocy lub bardzo wczesnym rankiem. (Nie mam możliwości przechowania ryb, a i podwójna aklimatyzacja może być niekoniecznie najlepszym wyjściem.) Z koralami nie ma juz takiego problemu.

Proszę o PW jeśli ktoś jest czymś zainteresowany. Mogę również zrobić zdjęcia zwierząt przed zakupem. Właściwie od 24 lipca mogę dosyłać zdjęcia i rezerwować zwierzęta.

Rezerwacji i zakupu dla kogoś dokonuję na podstawie przedpłaty, tzn. przysyła mi ktoś np. nazwę, ja sprawdzam dostępność, przesyłam zdjęcia i ceny. Jeśli ktoś się na coś decyduje, robi przelew, a ja w dzień wyjazdu zabieram zwierzęta i przywożę.

Osobom zainteresowanym, które nie wiedzą, co chciałyby konkretnie, mogę zrobić listę tego, co będzie dostępne.

Serdecznie pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skala, nie byłem w tym sklepie, koleś nawet nie przywiózł zamawianych przeze mnie ryb, ale bywam tam od czasu do czasu i powiem, że nic firmowego jeśli chodzi o akwarystykę morską nie widziałem, chyba faktycznie ten drogi i dziwaczny auchan będzie lepszy :p

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada beczki ok 50l? Potrzebowałbym pożyczyć na kilka dni do przeprowadzki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ładnego czarnego błazenka do opchnięcia, narazie siedzi w sumpie, bo męczy mi parkę małych błaznów. Oddam za 30 dyszki albo szczepkę. Odbiór tylko osobisty dlatego kierowany głównie do szczeciniaków. Zainteresowanym oczywiście wyślę zdjęcie.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w Aquaelu na Turzynie i akwarium jest puste. Tylko woda i kilka glonów. Na pytanie czy będzie jakaś dostawa Pan odpowiedział "już raczej nie będzie morszczyzyny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natalia83 - tego czarnego błazna już na pewno nie ma ?

W Świnoujściu jest od roku sklep prowadzący morszczyznę .

Obecnie jeden zbiornik (2m dł) i chyba 2 lub 3 kostki, cały czas coś przebudowują , ogólnie ciekawy. Życie na miejscu wiadomo - mały wybór, ale częste dostawy na zamówienie z Poznania. Przed odbiorem powiadomienie.

Adresu nie podaję bo przenoszą się w inne miejsce . Polecam. :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maras 55- błazenek pojechał PKS pod Piłę razem z ukwiałem już kilka tygodni temu. Także niestety...


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u Piotra na Mazurskiej, dosyć mocno się zatowarował, odpieniacze, pompy, cyrkulacja, płyny do kalibracji elektrod, UV, dolewki, testy, duzy wybor pokarmów, absorbenty, suplementy itp...

ma chyba wszystko, zaczyna się dobrze dziać w tym naszym Szczecinie :)


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś podobnego! Trzeba się wybrać i zobaczyć :) a z korali coś przywiózł?


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj byłem, faktycznie sprzętu i akcesoriów do morskiego ma bardzo dużo, w porównaniu do tego co było poprzednio to naprawdę, super. Dodatkowo na środku sklepu stawia wystawową kostkę 80 litrów aquamedica, więc już nie chińszczyzna a pełna profeska się zaczyna robić. Z ryb i z korali miernie na razie, ale 4 zbiorniki czekają na dostawę, w przyszłą niedzielę ma mieć już na stanie jakieś ryby, o koralowcach nic nie wspominał. Obecnie ma kilka chromisów, błazenka, niebieskie garbiki, pterapogona i może kilka jeszcze, do tego kilka ukwiałów.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się dobrze składa bo będę w Szczecinie w pierwszy tydzień sierpnia jeśli może ktoś porzuci adres sklepu to był bym wdzięczny :thumbup:


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.rybytropikalne.pl/

Ul. Mazurska 23

Tez niedugo odwiedze ;)


Akwarium 110x70x50, 540l w oboegu, Sucha skala 20kg, Zywy piach 27kg, Siporax 15l, Sol FSRF Aquaforest

PacificSun Hyperion r2 300w, Schuran 150, 2x Tunze 6100, Profilux 3.1a+expansion box, UV 36w, NJ4500, Reaktor kopia Dastaco II, loc-line itd..

Start: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturek wielkie dzięki


baniaczek 450+160sump oświetlenie t5+led obsada koralin mieszana mieszana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.