Skocz do zawartości
mc91PL

Sklepy Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz córę i do sklepu, niech chłonie dziecko wiedzę :D


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquael i darmo? :D

Za darmo to syf do baniaka dostaniesz + zapłacisz jak za zboże. Aquaele są nastawione TYLKO na zysk, nie potrafią przeprowadzić kwarantanny i poprawnej aklimatyzacji i zwierzaki padają. Specjaliści i fachowcy nie ma co. Mnóstwo osób ze Szczecina i okolic dało sobie spokój z tą siecią sklepów ale nadrabiają innymi zwierzakami (psy, koty, gryzonie, ptactwo).

Nie zgodzę się z wami.

Ja z AquaEla dostałem garść glonów spagetti za FREE. Bardzo miły Pan mi je podarował.

Wcześniej jak pytałem to Pani powiedziała mi że za garść to 50zł.

Teraz co 2 tygodnie podobną garść wyrzucam bo tak szybko się rozsrasta.

Edytowane przez MaciejK (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z wami.

Ja z AquaEla dostałem garść glonów spagetti za FREE. Bardzo miły Pan mi je podarował.

Wcześniej jak pytałem to Pani powiedziała mi że za garść to 50zł.

Teraz co 2 tygodnie podobną garść wyrzucam bo tak szybko się rozsrasta.

Jakby ta Pani dowiedziała się, że ten Pan rozdaje glony na prawo i lewo to byłby sajgon. Zgaduję, piszesz o Aquaelu w Auchanie? :D

W Aquaelu w Auchanie dzieją się cuda. Jak nie ma tej PANI to ceny znośne lub nikt nic nie wie ile kosztuje jak ta PANI pojawi się ceny 2-3 razy wyższe :D Przypadek?

To nie jest żaden atak na Aquaele w Szczecinie ale nie pojmuję jak można stosować takie praktyki jak oni robią, druga sprawa żeby wątku nie ciągnąć w nieskończoność jak można robić coś o czym nie ma się zielonego pojęcia?

Fenomenem jest to, że utrzymują się w dalszym ciągu na rynku.

A ciekawe sklepy padają, np. Aquariumsklep przy Kadłubka. Szkoda.

Edytowane przez Androctonus (wyświetl historię edycji)

Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta Pani dowiedziała się, że ten Pan rozdaje glony na prawo i lewo to byłby sajgon. Zgaduję, piszesz o Aquaelu w Auchanie? :D

W Aquaelu w Auchanie dzieją się cuda. Jak nie ma tej PANI to ceny znośne lub nikt nic nie wie ile kosztuje jak ta PANI pojawi się ceny 2-3 razy wyższe :D Przypadek?

To nie jest żaden atak na Aquaele w Szczecinie ale nie pojmuję jak można stosować takie praktyki jak oni robią, druga sprawa żeby wątku nie ciągnąć w nieskończoność jak można robić coś o czym nie ma się zielonego pojęcia?

Fenomenem jest to, że utrzymują się w dalszym ciągu na rynku.

A ciekawe sklepy padają, np. Aquariumsklep przy Kadłubka. Szkoda.

w galaxy zbiornik prezentacyjny to jest tylko skała i parę rybek a w środku zbiorniki połączone ze sobą w 1 obieg ceny z kosmosu jak wyliczyli mi zestaw 120L to musiał bym zapłacić 5000zł


Tel: 660535911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w galaxy zbiornik prezentacyjny to jest tylko skała i parę rybek a w środku zbiorniki połączone ze sobą w 1 obieg ceny z kosmosu jak wyliczyli mi zestaw 120L to musiał bym zapłacić 5000zł

Dokładnie. Przynajmniej wszyscy się zgadzamy, że Aquaele to samo zło.

Panowie macie jakieś stare zalegające magazyny KORAL? Chętnie odkupię, np. jutro :)

Edytowane przez Androctonus (wyświetl historię edycji)

Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta Pani dowiedziała się, że ten Pan rozdaje glony na prawo i lewo to byłby sajgon. Zgaduję, piszesz o Aquaelu w Auchanie? :D

W Aquaelu w Auchanie dzieją się cuda. Jak nie ma tej PANI to ceny znośne lub nikt nic nie wie ile kosztuje jak ta PANI pojawi się ceny 2-3 razy wyższe :D Przypadek?

To nie jest żaden atak na Aquaele w Szczecinie ale nie pojmuję jak można stosować takie praktyki jak oni robią, druga sprawa żeby wątku nie ciągnąć w nieskończoność jak można robić coś o czym nie ma się zielonego pojęcia?

Fenomenem jest to, że utrzymują się w dalszym ciągu na rynku.

A ciekawe sklepy padają, np. Aquariumsklep przy Kadłubka. Szkoda.

Piszę o Aquaelu w Galaxy.

Takie sklepy utrzymują się dzięki pieskom, kotom i gryzoniom których właścicielami są zwykli ludzie albo z dzieci którym rodzicie kupują jakieś zwierzątko a z nim cały asortyment - czego nie robi sie dla dzieci :)

NP. Hodowca psów czy kotów nie kupuje w takim sklepie bo nie ma tam profesjonalnych kosmetyków i akcesorii. On robi zakupu w wyspecjalizowanych do tego sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę o Aquaelu w Galaxy.

Takie sklepy utrzymują się dzięki pieskom, kotom i gryzoniom których właścicielami są zwykli ludzie albo z dzieci którym rodzicie kupują jakieś zwierzątko a z nim cały asortyment - czego nie robi sie dla dzieci :)

NP. Hodowca psów czy kotów nie kupuje w takim sklepie bo nie ma tam profesjonalnych kosmetyków i akcesorii. On robi zakupu w wyspecjalizowanych do tego sklepach.

Dokładnie ale już tego nie pisałem. Jest to tzw. oczywista oczywistość.

Ceny transporterów czy kuwet dla kotów, klatki dla ptactwa czy klatki dla gryzoni to dobre 100% przebicia jak ceny w sieci i to też głupota ludzi, że napędzają rynek Aquaelowi.

Edytowane przez Androctonus (wyświetl historię edycji)

Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony sklep stacjonarny nie może sobie pozwolić na ceny sklepów z internetu. Muszą zapłacić za pracowników, czynsz i inne opłaty.

Sklep internetowy funkcjonuje najczęściej w przydomowym garażu.

Oczywiście ceny są za wysokie ale gdyby miały marże max 50% to wiecej ludzi by kupowała w stacjonarnych sklepach bo różnica po doliczeniu wysłki ze sklepu internetowego była by nie wielka, a towar można było by zmacać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak wygląda serwis aquael bo wysłałem im wczoraj reef cilkulator 1000 zobaczymy czy odeślą nowy czy coś naprawią

wysłałem bo strasznie hałasował


Tel: 660535911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z drugiej strony sklep stacjonarny nie może sobie pozwolić na ceny sklepów z internetu. Muszą zapłacić za pracowników, czynsz i inne opłaty.

Sklep internetowy funkcjonuje najczęściej w przydomowym garażu.

Oczywiście ceny są za wysokie ale gdyby miały marże max 50% to wiecej ludzi by kupowała w stacjonarnych sklepach bo różnica po doliczeniu wysłki ze sklepu internetowego była by nie wielka, a towar można było by zmacać .

To prawda, oczywiście ale sklep internetowy też ponosi koszty. Druga sprawa dlaczego Aquaele nie prowadzą sprzedaży w sieci? Chyba, że prowadzą ale nie interesuję się tym co oni robią. Ich polityka sprzedaży jest dość dziwna ale to ich sprawa.

Nie mniej nie są frontem do klienta ale tyłem. Nie traktują nas poważnie, są nastawieni na pozyskanie, sprzedaż i olanie klienta. Magiczne karteczki nad kasami są znamienne i już każdemu zorientowanemu znane :D

zobaczymy jak wygląda serwis aquael bo wysłałem im wczoraj reef cilkulator 1000 zobaczymy czy odeślą nowy czy coś naprawią

wysłałem bo strasznie hałasował

Niby chwalą serwis Aquael'a, przede wszystkim czytałem sporo opinii o padających sterownikach od programatorów w Reefmax'ach i ich w miarę szybkiej wymianie/naprawie.

Cyrkulator powinni od ręki wymienić, a nie bawić się w naprawy, Takie rzeczy tylko w PL, na zachodzie wymiana na nowy i tak pozyskuje się i dba o klienta.


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby chwalą serwis Aquael'a, przede wszystkim czytałem sporo opinii o padających sterownikach od programatorów w Reefmax'ach i ich w miarę szybkiej wymianie/naprawie.

Cyrkulator powinni od ręki wymienić, a nie bawić się w naprawy, Takie rzeczy tylko w PL, na zachodzie wymiana na nowy i tak pozyskuje się i dba o klienta.

Dzwoniłem do sklepu w galaxy to powiedzieli, że lepiej wysłać do siedziby w Warszawie zobaczymy czekam :D Jak dla mnie powinni sprawdzić w sklepie pyk masz Pan nowy i już

przykładowo wyprodukowanie pada do xboxa kosztuje jakies 2-3$ a nowy 115zł więc produkcja takiego cyrkulatora pewnie gdzieś tyle samo ale znając życie dostane ten sam z wymienionym wirnikiem :D


Tel: 660535911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie w sumie bo jak zostawisz pompę to będziesz miesiąc prosił aż nazbierają gratów do wysyłki i dopiero wyślą. Inaczej mało opłacalne. Kij z klientem, mentalność powala.

Nie no takie rzeczy to w erybce czy innych sklepach Ci wymienią ale nie w Aquaelach. Jak do nich przychodzisz z pretensjami jesteś najgorszy na świecie.

Konkluzja - nie kupuj ich produktów po co się denerwować na przyszłość jak zawalą z serwisem. To już lepiej było JVP kupić, padnie to nie żałujesz i wyrzucasz. A tutaj złudne nadzieje, że nasz "rodzimy" produkt to i z gwarą nie będzie problemu... a tu lipa :D

Znajomy co ma Reefmax'a jak mu sterownik padł to Aquael podobno wysłał kuriera na swój koszt i 4 dni i wymiana na nowy. Chyba znowu się coś zmieniło...

Edytowane przez Androctonus (wyświetl historię edycji)

Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło, co by nie pisać o Aquaelu i jego produktach, to serwis mają na najwyższym poziomie. Wystarczy telefon do serwisu i następnego dnia jest kurier (na ich koszt oczywiście) po paczkę a za kolejne 3-4 dni kurier przynosi paczkę z naprawionym bądź wymienionym sprzętem (tutaj konkurencja mogłaby z Aquaela brać przykład).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że temat o sklepach w Szczecinie się ruszył, mimo że 8 z 9 stron to hejt na Aquael'a :D Ale my przecież tylko dzielimy się swoimi opiniami z innymi użytkownikami, żeby nie było :)

Dzisiaj wielkie otwarcie, nie liczę na salon akwarystyczny ale żeby było na co popatrzeć i coś kupić.


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której otwarcie i do której czynny? może znajdę 5 min ;d


Tel: 660535911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o której??

"TO JUŻ JUTRO - WIELKIE OTWARCIE

dla pierwszych 25 klientów przewidziane są gratisy!!!

Serdecznie zapraszamy

START 10:00"

Własnie znalazłem na faceboku

stronę mają jeszcze w budowie

Proszę was o opinie czy warto tam jechać


Tel: 660535911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi będzie więc też liczę na jakieś "pierwsze wrażenia".

Pamiętajmy, że nie oczekujmy wielkiej pompy na miarę salonów jak Acropora czy eRybka.


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi będzie więc też liczę na jakieś "pierwsze wrażenia".

Pamiętajmy, że nie oczekujmy wielkiej pompy na miarę salonów jak Acropora czy eRybka.

Ma być lepiej :)

I pamiętajmy im więcej kupimy tym sklep będzie lepiej prsperował i się rozrastał - mam taka nadzieję.

Edytowane przez MaciejK (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i kupiłem.

Sklep dopiero się rozkręca, ale widać źródło na Szczecińskiej pustyni ;)

Ceny ryb bardzo dobre.

Pan prowadzący pasjonat i sympatyczny człowiek.

Większa dostawa ryb i koralowców 7.11.

Osobiście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że to ceny na otwarcie ale i tak trza zrobić zwiad. Ja dziś nie mogę niestety :(


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem sklepik malutki ale gość konkretny błazenek 45 zł o to tylko sie spytałem bakterie probio etc ceny jak na Allegro 5 zł ampułka sucha odgazowanie skala o ile dobrze usłyszałem 9 zł/kg wiec ceny całkiem ładne maja miec tez odpieniacze własnej produkcji zobaczymy


Tel: 660535911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.