Skocz do zawartości
seb

[S] szczepki sps

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

Jako że pokończyły mi się prochy do ballinga, a kasy na nowe nie ma, a bagno z założenia miało samo na siebie zarabiać, w związku z tym wystawiam trochę szczepek:) z niektórych rodzajów mam po kilka, a że nie sposób każdej zrobić zdjęcie i potem się połapać, przyjmijmy że fotki są poglądowe, żeby nie było że faktyczne są mniejsze czy kolorami się różnią, mogą być ewentualnie większe i jaśniejsze bo z czasowego braku borsuka (poprzedni wyskoczył) w baniaku gloniarstwo się rozpleniło więc i szczepki zjaśniały. No to jedziemy:)

A. tumida 50 zł

img13390.jpg

A. valida 50 zł

img13610.jpg

S. caliendrum 50 zł

img1415j.jpg

Stylophora pistillata odmiana "Purple" 50 zł

img78920.jpg

S. hystrix odmiana "Pink" 40 zł

img79210.jpg

M. digitata odmiana srebrno niebieska 50 zł

img7923b0.jpg

M. digitata odmiana jasnozielona 40 zł

img79270.jpg

M. delicatula zielona z fioletowym rantem 50 zł

img79320.jpg

A. hyacinthus 50 zł

img7933z.jpg

A. sp. 70 zł, nie znam dokładnie gatunku ale pod spodem zdjęcie mamusi:)

img7949.jpg

Zdjęcie mamusi robione z góry

img80331.jpg

A. sp. 60 zł, pod spodem zdjęcie mamusi

img7952h.jpg

Zdjęcie mamusi robione z góry

img80201.jpg

A. sp. nie znam gatunku, w sumie to kupi ją tylko jakiś "stary wyjadacz", bo na pierwszy rzut oka brzydka, jest cielisto jasna, tylko same koniuszki tipów są seledynowo zielone i to tylko te rosnące. Napewno to jakaś "deep water", ale ani lokani, ani suharsonoi. Cena za szczepkę 60 zł.

img7956t.jpg

Pocillopora damicornis brzydkie zdjęcie bo ustawiona do zdjęciu wciągnęła polipy, normalnie jest napuszona, kolor od zielonego (daleko od światła) do fioletowo-różowego (blisko światła) 50 zł

img7958.jpg

A. granulosa 70 zł

img7968a.jpg

A. lokani "Fluo green" pod spodem zdjęcie mamusi 70 zł

img7973e.jpg

Fotka matecznika robiona z góry

img80481.jpg

Jeśli trzeba to wyślę PKP, nie PKS-em, nie kurierem, wyłącznie PKP, ze względu na dobro zwierząt. Warunek jest taki żeby do miasta docelowego było BEZPOŚREDNIE połączenie z Gdańska, wysyłka powyżej czterech szczepek, koszt wysyłki PKP to 25zł w razie pytań proszę o priv lub telefon 503 704 106, o dostępności będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore hystrix i tumida i zaraz robie szybkie wspolne zamówienie na podkarpackim forum.


45 literków,konikarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Seb możesz podać konkretne wymiary tych szczepek w cm? Interesuje mnie :

A. sp. 70 zł,

A. hyacinthus 50 zł

A. granulosa 70 zł

Stylophora pistillata odmiana "Purple" 50 zł

A. lokani "Fluo green" pod spodem zdjęcie mamusi 70 zł

Pozdrawiam.


650L słonej wody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomierzę jutro i dam Ci znać:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało, zostało, spokojnie, nie zabraknie:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłą i sprawną transakcję


zbiornik 130x60x55, 30 kg żywej skały, 25 żywego piachu, sump 130L, obieg NewJet 6000, cyrkulacja Jebao WP-40 + 2x Jebao WP-25 , odpieniacz Aqua Medic Turboflotor 1000, oświetlenie 6x39W T5

8408_8652.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepki MEGA. Napewno jeszcze skorzystam.

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jak zwykle zresztą niektórzy okazali się nie do końca słowni, czyli zaklepali szczepki i na tym koniec, a minęło już dużo więcej czasu niż deklarowali jako termin odbioru, uaktualniam ogłoszenie, wszystko to co na fotkach jeszcze jest, niektórych mam po dwie sztuki więc śmiało piszcie. Swoją drogą nie wiem jak zwalczyć takie puste deklaracje na targowisku, pewnie niejednemu z Was to też sie zdarzyło, ktoś zaklepuje dajmy na to szczepki, my odmawiamy innym którzy są chętni, a potem nierzetelni zaklepywacze nie odzywają się, chyba zacznę jawnie na forum pisać nickami kto okazał się niekonsekwentny...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był nawet za, ujawnianiem na forum takich pustych zaklepywaczy, ale wiesz seb czasami są stuacje których nie przewidzimy i w takich przypadkach trzeba wybaczyc ale z drógiej strony nalezało by się jak najszybsze sprostowanie przyczyny a nie siedzenie cicho, a może się nie odezwie.

Ja sam miałem taka sytuacje, mnóstwo szczepek i chętnych a jak przyszło do weryfikacji zamówień to połowa chętnych na forum się nie pokazywała nawet 3 tygodnie a nie mówie już o odpowiedzi na emaile.

Pomijając to sam bym zakupił hyacka i lokaniego bo na tego pierwszego to nie ma szans zakupic w szkocji, ale PKP raczej na szkocje nie leci więc mogę tylko pooglądac fotki.

Pozdrawiam Grzegorz.


Pozdrawiam.

380 + 170L SUMP, ATI 10x39w LIGHT,Deltec APF600,Eheim compact3000 obieg,2xTunze6055+ 2xTunze6045 cyrkulacja,55kg LR,30kg LS,top-up aqua-medica,Carbon,Balling i takie tam cary. http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Odebralem wlasnie paczke od Sebastiana.

Korale wymiataja - poprostu cukiereczki.

Sebastian ślicznie dziekuje za gratisy !!!

Osobna sprawa to w jaki sposob Seb wysyla paczki - istny majstersztyk.

Juz wczesniej bralem od sebastiana szczepki i wiedzialem czego sie spodziewac.

Ale jak zobaczylem w jaki sposob przerzucaja paczke w wagonie konduktorskim

- rece mi opadly. Gdyby nie, profesjonalne pakowanie - nie bylo by czego do baniaka wkladac.

Polecam Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.