Skocz do zawartości
sasza

CZY KTOS WIE???

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak czy ktos z szanownych foruwiczow wie (albo mial taki problem):saddlaczego nie moge umiescic zadnych fotek na forum a konkretnie w MOICH PLIKACH

Dokladnie to tak:loguje sie,wchodze w MOJE PLIKI,potem FOLDER,wpisuje w OPIS,PLIK wybieram zdjecie "klikam"na WYSLIJ i jest WIELKIE NIC .Mial ktos cos takiego ,a moze trzeba awansowac?????????Z gory dzieki za pomysly ,jesli jakies sa.Aaa pisalem do PRZEMKA ale bez skutku:no


Człowiek się cišgle uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W folderze przy opisie zdjęcia powinny pojawić się dwie ikonki podobne do kart kredytowych/po kliknięcu wyślij, zajmuje to trochę czasu/ klikasz na tą bardziej po prawej stronie/palemka z niebieskim tłem/ i powinien pojawić się pod informacją tekstową opis tego zdjęcia wtedy możesz kliknąć na ODPISZ.

Powodzenia.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Adam ale problem w tym ,ze wlasnie te dwie ikonki sie nie pokazuja i co wtedy masz jakis pomysl???A wogole to czy od poczatku gdy zostanie sie foruwiczem mozna umieszczac zdjecia ?????


Człowiek się cišgle uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę,że nie ma żadnych ograniczeń w przesyłaniu zdjęć.

Zdjęcia powinny być "okrojone" do max. 200kb.

Jestem bardzo cienki w tej materii,ale jest to do pokonania.Syn pokazał mi to tylko raz i jakoś mi się to udaje.


dwa metry kwadratowe dna morskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem z postami zaraz jak sie zarejstrowalem ,pisalem o tym na forum i napisalem tez do Przemka cokolwiek zrobil to jagby reka odjal .Teraz tez pisalem do niego ale nic,bez zmian i bez odzewu:sad:sad:sad


Człowiek się cišgle uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Moze to wina przeglądarki ?? Ja oglądając to forum w Operze tez nie mam całego tego menu po prawej stronie - linki są ale musze w nie klikać "na ślepo".

Moze i Ty masz podobny problem z tymi ikonami ?? Zobacz w innej przeglądarce. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucanie zdjec jest dziecinnie proste , zrobilem to za pierwszym razem bez czytania jakiejkolwiek instrukcji , nigdy nie czytam zadnych instrukcji :) robie az zrobie , ucze sie (na jednej nodze ) wzrokowo kazdego programu i moze byc nawet w jezyku chinskim :)

Tworzenia stron www tez sie sam nauczylem , podkradac skrypty z innych stron tez sam :) genialny jestem :) a jaki mam zaiwanisty kaszkiet popatrzcie , o brylach nie wspomne :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ps; Wyloncz "popups blocker " w przeglondarce to powrzucasz fotki " ( jedna z mozliwych przyczyn )


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chińsku powiadasz?

http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

1. wszystkie osoby muszą się przedostać na drugą stronę rzeki.

2. tratwa może unieść jednocześnie dwie osoby.

3. ojciec nie może zostać z żadną z córek, podczas gdy nie ma matki.

4. matka nie może zostać z żadnym z synów, podczas gdy nie ma ojca.

5. złodziejka nie może zostać z nikim pod nieobecność policjanta.

6. kierować tratwą umie tylko matka, ojciec i policjant.

7. aby wystartować wejdź w link i kliknij w niebieskie okrągłe pole po

prawej stronie.

8. aby poruszyć ludźmi, kliknij na nich.

9. aby ruszyć tratwę, kliknij na czerwoną gałkę przy brzegu rzeki.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki LUK probowalem :bez skutku SWIRJEJ wyrzucilem blockera dalej to samo ,jeszcze jakies propozycje panowie??????????:)


Człowiek się cišgle uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche roboty ale chyba to bede musial to zrobic:con:szok


Człowiek się cišgle uczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.