Skocz do zawartości
kpw

T5ki potanialy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly metlik, T5ki niektorych producentow

kosztuja ponizej 50zl a niektorych nadal powyzje 100zl.

JEszcze jakby tak zarniki HQI o polowe potanialy :yes


"-------------------------------------- Elektronika - zawod, Akwarystyka - hobby

""Akwarysta""

Wersja 2ga kontrolera z MMC/SD w testach, miernik konduktancji w przygotowaniu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świr: www.aqva-light.pl za 24W zapłaciłem 35PLN (albo 40), a JBL czy arkadia są po 110-90 PLN


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze poprostu niektorzy producenci zmadrzeli i stwierdzili, ze dosyc "windowania cen" w nieskonczonosc!

A Ja mam pytanie troche z innej beczki?

Co ile miesiecy wymieniacie zarniki HQI?

A co ile swietlowki T5 czy T8< jezeli sa to tylkk jednym i jedynym zrodlem swiatla!

Pozdrawiam


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co z ta wymiana oswietlenia,co ile???


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miloo: musiałbyś poszukać w archiwum, ale z tego co pamiętam to T5 co 6-9 miesięcy a HQI co 12-18 miesięcy, ale nie jestem pewien

PS coś widzę że na proste pytania to tutaj odpowiedzi ciężko doczekać :)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, a jak czlowiek cos poterzebuje na szybko to zawsze nie ma odpowiedzi albo ktorys "GURu".........


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam T5 co jakieś 10 miesięcy i jest ok. Oczywiście nie obie naraz, tylko w odstępie co najmniej miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Masz tylko wie i nic wiecej?

Ja planuje 4T5.

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko 2. Ale dla samych niewymagających miękkich w 60 literkach to wystarcza. Wszystkie pięknie się rozwijają i rosną. Dołożyłabym więcej, ale nie ma miejsca (przerobiona pokrywa juwela).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.