Skocz do zawartości
nowy_zarażony

Plany na wakacje:)

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie wakacje to nad morzem spedzacie:) Ja wybieram sie juz n-ty raz do ukochanej przez rodzinke chorwacji. Moze mcie jakies miejsce do polecenia? Duzo czytam w necie o np. skale zywej z chorwacji czy delfinach, ale jak 7 prawie lat tam jezdze to jeszcze ich nie widzialem. Wiecie moze gdzie mozna takie cuda zobaczyc? Ze w morzy czerwonym to wiem, ale chodzi o cos "ciut" blizej domku:) A wogole to piszcie co macie na wakacje zaplanowane. I duzo zdjatek prosze po wakacjach. Zycze udanego wypoczynku!


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chorwacji, jak dla Mnie za cieplo.................!

Ale sporo fajnych dupeczek sie kreci i kusza tym swoim.....................wiecie czym....!

ALe i tak mimo tego poraz 3 nie pojade,mysle raczej nad Portugalia,ale to dopiero we wrzesniu..................

Poki co pozdrowienia ze Slasak.......


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" ja mam cale zycie wakacje "

do Swirleja2:

całe życie? zasiłek dla bezrobotnych wydaja w Sz. przez 2 lata ;-)

z Polaków tylko Kosciuszko otrzymał dozywotnia rente..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze znowu bedzie wojna..:)))))))))))


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam wakacje - ja wraz ze znajomymi właśnie dziś... sylwestra sobie zarezerwowałem :) hehe - wcześnie ale za ile! 2tyś za 2 tyg w egipcie NA SYLWESTRA I ŚWIĘTA! (4* HB a All incl. +500zł) :D

A wakacje bede nad morzem spędzał w ... Świnoujściu hehe a jak. Czyli nigdzie nie wyjezdzam i robota robota robota - no a od połowy września znowu te delegacje :) echhh :D

Swirlej ma i tak lepiej bo ma wakacje cały czas :D Swirlej a co ty tam w tej Szwajcarii po godzinach banki obrabiasz czy jak, ze te wakacje całe życie? A może ty masz tam fabryke tych śmierdzących serów na które tak jedziesz cały czas. Choć ze względów na manualne zdolności obstawiał bym że składasz luksusowe zegraki :D

Ojjj bądz łagodny dla Moniki :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Monika :

" ja mam cale zycie wakacje "

do Swirleja2:

całe życie? zasiłek dla bezrobotnych wydaja w Sz. przez 2 lata ;-)

z Polaków tylko Kosciuszko otrzymał dozywotnia rente..

Nie jestem Kosciuszkiem , nie mam renty czy tez zasilku , ani nie jestem w 100% Polakiem , chyba mnie z kims pomylilas :]

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego exszwagra dziewczyna ma na imie Monika , jak sie ex szwagier napije to wola do niej " Monika choc Ci zrobie balonika " :) tak mi sie przypomnialo wlasnie hyhy :) Mowie Ci Monika , jaja nie przecietne :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% Polakiem to jest tylko Roman Giertych :-)

ale z Kościuszką to masz trochę wspólnego,

na szwajcarskiej emeryturze tak jak ty oddawał się majsterkowaniu, sprowadzał narzędzia, toczył w drewnie... :love:love

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

nie mam emerytury :] , nie tocze w drewnie :] , znam tez innych ktorzy majsterkuja i nie maja nic wspolnego z Kosciuszka :]

A tak przy okazji , to chyba " boli" Cie to , ze sobie majsterkuje ? :]

Ten Kosciuszko to widze mial wiecej z Toba wspolnego skoro tyle o nim "wiesz" :)

Mysle ze nie mam wiecej czasu na Twoje prostackie dyskusje na temat T.Kosciuszki , jak nie wiesz kim byl , to mozesz sobie zawsze przeczytac o nim np; w necie a nie tutaj nam jakies pierdoly opowiadasz :]

Ani ja w twoje zycie nie ingeruje , nie interesuje sie tym czy Ty toczysz , strugasz , czy tez polerujesz :) , wiec moze " zejdz " Ty ze mnie com ?:]

Po zatym to odnosze wrazenie ze jakas zazdrosc co niektorych zzera :/

Ps; I jeszcze jedno , co mnie obchodzi jakis Giertych , nie wiesz ? rozumie ze kazdy ciagnie w swoja strone , ale jezeli chcesz porozmawiac o polityce , czy tez o biografi Kosciuszki to moze znajdz sobie kogos prosze , kogo ten temat zainteresuje , przykro mi :]

EOT (pomimo tego ze w off-topic)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po zatym to masz dziwnie podobne IP do "kolegi" ktorego mam wpisanego w gadu :] domyslam sie juz tez kogo ta zazdrosc zzera :/ (mysle ze juz nikomu wiecej nic nie podpowiem , a przynajmniej nie tym ktorych wystarczajaco nie znam )


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wojna :)

Swirlej zrelaksuj się - poskładaj DD dla mnie :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrelaksuj się, bo nic wielkiego nie napisałam i nie potrzebnie się grzejesz.

Mi wierszyk o baloniku się podobał, choć to czysty seksizm.

Pozdrawiam, M

PS. Nie jestem twoim "kolegą" z GG, bo nie mam GG, ale jestem twoją koleżanką z nano-reef.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Dla rozluznienia mam pare zdjatek. To jest chorwacka wyspa HVAR. kto by przypuszczał, co??

http://nurkomania.pl/nurkowanie_galeria_fotografii.htm

http://www.rafy.pl/galeria.php?sel=Z2FsZXJpYS9zdG9zMQ%3D%3D

http://nurkomania.pl/a0841.htm

http://nurkomania.pl/a0840.htm

I co o tym sadzicie?? Nie sa to moze malediwy, ale tez ekstra!!


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezłe niezłe


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.