Skocz do zawartości
Hara

Walki bojowników :-/

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, ja miałem Bojownika i zmarł w walce z bojownikiem brata (tamten też umarł, nie miał oka i płetw) ale to on wpuścił swojego do mojego baniaka gdy byłem w szkole.

(jeszcze nagrał tą walkę na kamerze).


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnego masz brata...


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzięki szczere dzięki ale gdyby nie on to teraz nie mógłbym nawet marzyć o morskim bo widzisz, on wrzucał różne rzeczy do mojego akwa z muszlowcami w przejściu (np.buty i swoje skarpety, używane {bleeeeeeeeee}) i woda była tak brudna (biologicznie) że muszlowce przeniosłem do 40l (w pokoju własnym) i pokazałem matce mandaryna to tak jęczała że musi go mieć że mi akwa zafunduje (brata zabiję jak coś wrzuci do rafy, dosłownie).


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czy w polsce nie ma czegos takiego jak prawa zwierzat?? Jestesmy przeciez w unii, a nie gdzies w buszu. To chore! Zaczynajac od trzymania ryb w kuli czy innych "szklaneczkach" przechodzimy do zabijania pupili dla zabawy? A jak slysze hasla typu: rybka mi sie znudzila to ja spuszcze w kiblu i kupie nowa to mnie az trzepie. Trzeba cos z tym zrobic! To jest normalne maltretowanie zwierzat. I niech nikt mi nie piepszy ze maja slabo rozwiniety uklad nerwowy, bo to tez sa zywe stworzenia jak my i chca zyc w godziwych warunkach.

Pytanko do obywateli niemiec mam. Czytalem wczoraj wypowiedz jednego z wlascicieli duzych sklepow w warszawie, ze problem kuli zostal u wac zazegnany, powiedzcie mi czy to prawda? Nie ma juz u was kul?


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Adrian, mój brat ma też takie pomysły ale jak mi wrzucił kawałek plastiku do akwa to szybko mu się w Play Station save gier wykasowały:)

Co do tych bojowników to na takich by się przydała SB-cja pałami po plerach, a jak nie pomaga to armatki wodne:D, oczywiście żartuję.

Na animal planet(taki kanał o zwierzetach) codziennie o 20 leci serial Policja dla zwierzat w miami. w USA jest wiele tego typu organizacji, a w Polsce nikt się nie liczy ze zwierzętami. Poczekamy i zobaczymy co z takich odpadków społeczeństwa wyrośnie za parę lat, jak na jego oczach będą się ludzie wyżynać to się będzie śmiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.