Skocz do zawartości
Radek Ch

[S] odpieniacz Deltec MCE300, wiszący, zewnętrzny

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z faktem, iż powyższy odpieniacz, kupiony całkiem niedawno na Forum, niestety kompletnie nie pasuje mi do mojej kostki, niniejszym wystawiam go na sprzedaż [drugi powód - zbieram kasę na długi :)]

Uwagi co do odpieniacza - starszy model z nierozbieraną rurką zaciągającą wodę i nieco innym jej mocowaniem w korpusie. W celu dopasowania do swojego akwarium uciąłem rurę zrzutową wody (aby zrzut następował jak najbliżej ściany akwarium) oraz uciąłem płytkę odgazowującą dopasowując ją do poziomu wody -3cm od krawędzi. Jest mała wada, jednak absolutnie nie rzutuje na pracę - rura zrzutowa wody jest pęknięta od góry (zaznaczone na zdjęciu nr 2). Spokojnie do sklejenia Acryfixem, ale ponieważ nie mam tego kleju, nie mogę tego zrobić :D Odpieniacz z pompą MaxiJet 1000 (igła). Dorzucę dorobioną z hydrauliki VDL rozbieralną rurę zaciągającą wodę (kolanka, odcinki proste, mufa na pompę) pozwalającą przybliżyć punkt ściągania wody do ściany akwa.

Cena 150zł + koszt wybranego rodzaju przesyłki (np. paczka PP priorytet "ostrożnie" 26zł), płatność przelew.

Foty:

4177-100_2239.jpg

4177-100_2242.jpg

Rezerwacja 1 - Błazenek

Rezerwacja 2 - k0k0z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.