Skocz do zawartości
Kośmid

PROSZE USUNAC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poraz kolejny mam na zbyciu kilka średnich drzewek Xenii sp. Solidna porcja dla jednej osoby.

Chętnego prosze o odezwanie się tutaj, potem przejdziemy na PW.

Wysyłka konduktorska 25pln ( mile widziane zadoścuczenienie lub wymiana na cokolwiek )

Xenie moge wysłac tylko pociągami TLK a wiadomo, że wszedzie takie połączenia nie funkcjobują więc najpierw sprawdze a potem obgadamy reszte.

663 063 331 jak coś :clapping


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

ja bym z chęcią przyjęła ale nie wiem zbytnio na czym polega wysyłka pkp. jak coś to jestem z gdańska a do mnie napewno dojeżdża :clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli do Gdanska to ja też również z chęcią się piszę i zrzucimy się na przesyłkę.


570 l, odpieniacz DIY, 2x120 W Led Erybkowe, sump w budowie, Profilux Plus II, 100 Kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

jestem za :clapping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że do Gdańska jeżdżą TLK, na Sylwka byłem w Gdańsku właśnie TLK :clapping zapraszam na PW


90x40x65 + sump 50x35x42. Cree DIY (36RB+16CW+1R+1G), Tunze 6045, Aquabee UP 2000, Tunze DOC Skimmer 9006. >25kg LR, refugium, DSB. Zasadniczo od 13.01.2007r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze, do Piotrkowa Tryb, dojedzie :googleye

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.