Skocz do zawartości
Nicol

Pudełko przelewowe

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję osoby, która wykonałaby mi DIY pudełko przelewowe w akrylu o przepustowości do 1800l/h. No chyba, że ktoś ma niepotrzebne to z miłą chęcią odkupię.


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz na allego w dziale morskim widzialem ostatnio tylko nie pamietam jaka mialo przpustowosc


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że już kilka razy sprawdzałam - i niestety nic nie ma :clapping


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie pudełka napisz do Darek B30


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałam i nic z tego :clapping


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#313417 Nicol :

Już pisałam i nic z tego :strutin

no wierzyć mi się nie chcę... toż to anioł wcielony :)

ps. pisz jeszcze raz :clapping


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj na allegro aukcje użytkownika eTomex, on co jakiś czas wystawia pudełka przelewowe na sprzedaż. A najlepiej poproś o wystawienie aukcji.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika skoro mówisz że to anioł wcielony to spróbuje jeszcze raz :clapping


300 litrów + 100 sump

ATI 6x54W DIMM

WP 40

WhiteSkim200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicol/Nicola? nie wiem jak mogę odmienić :clapping naprawdę napisz do Darka i zacznij od "Aniele" :strutin

nie wiem w czym problem i oczywiście nie mogę za niego się wypowiadać, ale to tak dobra dusza, ze zawsze każdemu pomoże.

może problemem jest akryl? nie wiem, nie znam się na pudełkach przelewowych, ale kilka osób miało je ze szkła.

ważne są średnice i ilość otworów w stosunku do wydajnośc pompy powrotnej,ale to tak z pamięci i jedynie z teorii.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#313427 nika :

Nicol/Nicola? nie wiem jak mog? odmieni? :clapping naprawd? napisz do Darka i zacznij od "Aniele" :strutin

nie wiem w czym problem i oczywi?cie nie mog? za niego si? wypowiada?, ale to tak dobra dusza, ze zawsze ka?demu pomo?e.

mo?e problemem jest akryl?

He he Nika, do aniola to mi naprawde daleko -:)

Glowny problem to brak czasu,

Akwarystyka to dla mnie tylko hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nicol,masz info na priv,pozdrowka :clapping


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego pudełka z postu wyżej :clapping Brak rewizji, a to bardzo ważna sprawa przy pudełku, no chyba, że we własnym zakresie będziesz je przerabiać :strutin

Ja kupiłem swoje od kolegi z tego forum - jest świetne, z tego co mówił zamawiał je w USA - może warto poszukać na "ebaju"? :) Mają tam właśnie takie jakiego szukasz, na konkretny przepływ wody, bo ten z linku wyżej chyba maks 1000l/h


szkło 120x60x50 360L - 55kg LR + 18kg LS + 200L sump + pudełko, Blau 2x150W HQI (żarniki Blau 20.000K) 2x54W aktynika i białe, Deltec AP600, obieg NJ3000, cyrkulacja 2xJVP-102 + koralia 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te pudelko z linku wyzej nie jest takie zle,sam je uzywam od jakiegos czasu,fakt,rewizji nie ma,trzeba pilnowac aby sie nie zapowietrzylo ,ale o to ciezko,raz na jakis czas zaciagnac powietrze przez wezyk i po sprawie,ma cos jakby regulacje zawieszenia i klapke wyciszajaca splyw do sumpa,a w razie niemca mozna dorobic sobie jeszcze durso,takie jak zaproponowal kolega KMIRKO,ja jestem zadowolony,pozdrawiam forumowiczow :clapping


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam to pudelko i nie narzekam. Brak rewizji przy stosunkowo malym przeplywie nie jest zagrozeniem. Raczej mozliwosc zapowietrzenia sie gdy mamy urlop.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.