Skocz do zawartości
Gotterdammung

Problem z sinularią...

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam małą szczepkę sinularii oko około 2 tygodni. Dziewczyna zachowywała się dzielnie, nawet przyrosty miała. Podglądałem ją w nocy i wszystko było fajnie. Aż wstałem w okolicach 6:30 i d*pa blada. 0 polipów, ona sama jakby lekko skurczona (choć może mi się wydawać optycznie mniejsza poprzez brak polipów), zupełnie nie wiem o co chodzi, parametry niezgorsze, żadnych zmian nie wprowadzałem, spałem snem niesprawiedliwego. Reszta korali w zasadzie bomba, rozrastają się, pootwierane...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węgiel aktywny .... doustnie na wstrzymanie:tongues. Pczekaj 2-3 dni, potem się dopiero martw, być może coś ją podrażniło. Tak mają.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest przykurczona,lekko ciemniejsza jak zwykle to raczej normalny objaw.Prawdopodobnie się "czyści",wszystko wróci do normy.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh te baby... To ją wezmę na przetrzymanie, zobaczymy kto lepszy!

Dzięki Panowie :kapelusz

Edytka :

Ale wyrachowane stworzenie, dokładnie 10 minut (!) po napisaniu posta i po przeczytaniu odpowiedzi, podszedłem jednak zerknąć co tam u niej, a ona już się zaczęła otwierać... To jest poważnie robienie na złość. Ale wybaczam jej, ciesze się ze znowu fajnie wygląda :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węgiel, dużo węgla :)....


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.