Skocz do zawartości
darekkuku

(K) ryby Dolnyśląsk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie na zbyciu jakieś ryby ,to dajcie znać . Nie mam skonkretyzowanych wymagań ;)byle nie agresywne


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś sklep we wro ? zaraz jadę


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz blisko do Jeleniej Góry sklep Nemo.Dzwoń do gościa to ci powie co ma na sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale ja tez ze Świdnicy jestem, powoli kompletuje sprzęt i za jakiś czas odpalam szkiełko, może mogę liczyć na wodę z podmianki.

PS. mieszkam na Ofiar Oświęcimskich, może kiedyś na jakieś pifko się ugadamy.:kapelusz


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłemz Wro .Do Nemo dzwoniłem ,ale się przenoszą i nic nie mają :waving byłem w Arkadach-żenada :) Lysmata 90zł :)

@kotangch wodę będępodmieniał niedługo , ale muszę troche syfu zebrać ,więc woda odpada ;( ale na szczepki możesz zawsze liczyć :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prv


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze trochę z odpaleniem zejdzie to się odezwę jak już będzie wszystko gotowe, a nuż coś wspomożesz sąsiada :waving


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zbiornik będziesz odpalał ? Zawsze parę litrów mogę odstąpić.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wspomoge ,jak wspomoge :waving a co planujesz?


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W planach jest skromne 63 litry, głownie miękasy, zoa, jakieś grzybki i może kilka lps'ów, krabik jakiś ślimak do przekopywania dna i dwa błazny, może jakaś kreweta. Powoli kompletuje sprzęt, lampa będzie na dniach, odpieniek (tunze 9002), koralia nano 1600l/h tez powinny być w tym tygodniu. Jak już wszystko będzie to zamawiam skałę sol i piach. Myślę żze tak za dwa, trzy tygodnie wystartuje. Snakecharner dzięki jak coś to się odezwę.


300l w obiegu. maxspect razor 160w, aqua nova ncm-3500, 2x tunze 6045, aquaspec white skim 200 z pompą w body.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.