Skocz do zawartości
R0nin

karmienie artemią ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam między innymi Euphyllie, a dopiero teraz wyczytałem, że zaleca się dokarmiać ją artemią pytanie czy faktycznie lepiej ją dokarmiać, a jeśli to czy wystarczy, że artemię wpuszczę do akwarium czy też będę musiał wyciągać Euphyllie i osobno ja dokarmiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba dokarmiać. Wystarczy to co zostanie z karmienia ryb i to co jest w wodzie. A ty Zeovitu zapewne nie posiadasz:tongues Ale możesz kupić np. JBL Koral Fluid czy coś podobnego albo zrobić mix z mrożonek.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie mam, ale dostałem coś takiego http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=1012_273&products_id=7710 za zamówienie powyżej 100 zł nano i dorzucam, wystarczy takie cosik :waving ? czy dorzucać jeszcze coś? swoją drogą muszę się do Ciebie wreszcie udać po glon do sumpa- kiedy można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela wieczór pasuje.

No ale z tą Euphylią to jakieś kłopoty masz?


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam, ale kombinuje co by im bardziej dogodzić :waving z Euphyllią jest tak, że wystarczy delikatnie ją przesunąć i już bardziej bądź słabiej się pompuje, a znowu przy małym akwa nie mam zbyt dużo miejsca do popisu. Niedziela ok to się jeszcze wcześniej zapowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niczym nie karmie a rooośnie :waving


45Litrów :) ciasne ale własne !! start 04.06.2010 - 4.07.2010 przesiadka na Reef Maxa :) 6.02.2011 nowe 150L w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co by nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj- stałem się też szczęśliwym posiadaczem Entacmea quadricolor i moje ocelarisy nie bardzo garną się do niego, wiem że nie zawsze rybcie zamieszkują ukwiał, ale czy jest jakiś sposób co by je zachęcić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś o metodzie polegającej na pokazywaniu rybom zdjęcia innych błazenków w ukwiale :waving Brzmi głupio, ale przynajmniej koszt jest niewielki :)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.