Skocz do zawartości
Miloo

Jaki odpieniacz ???

Rekomendowane odpowiedzi

@ArT, jaki odpieniacz masz na myśli? Mnie się wydaje, że w miarę sensowny odpieniacz AM kosztuje osiem razy tyle. W wersjii DIY jesteś w stanie zaoszczędzić 60%. Rzeczywiście, jeśli komuś wystarczy Miniflotor to nie ma sensu kombinować. Można używany kupić za 80zł.

Edytowane przez rs

___________________________________________________

Otoz to a nowy 97 zeta , takze jesli chodzi o male odpieniacze to nie ma sensu wogole kombinowac :]

Znowu wcielem sie w posta przez pomylke :]sorki rs (juz niech tak zostanie (swir pisal ponizej :) )

pozdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rs no cóz bawimy sie dalej. Jak juz pisałem akwa 150l tylko wiec czy mi sie opłaca kombinowac???? Ja rozumie 450l to wtedy mozna zacząc. A taki pomysłu swirla to wykonanie go tyle by kosztowało nie liczac własnej robocizny:). Wiec wydaje mi sie ze pomysł mój był chybiony a moze sie myle???No bo jak ma cos robic to chce wiedziec dlaczego? Co mi daje zrobienie takiego odpieniacza???satysfakcje czy cos wiecej?>


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wydać sto paredziesiąt złotych, będziesz miał akwarium 150l, nie chce Ci się bawić rurami i klejami to polecam np. Weipro. Miałem ten odpieniacz przez prawie rok do momentu awarii - w pewnym momencie się po prostu rozpadł. Ale są osoby, które są z niego zadowolone. Minifltor to trochę za mało do 150l. No chyba, że miałeś na myśli coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy ze przejde "na ciemna strone mocy" i bede próbował taki odpieniacz sam wykonac. Czy ktos dysponuje dokładnymi planami takiego ustrojstwa???

Czy bede to musiał robic na przysłowiowe oko???

Gdzie najlepiej kupic klej do plexi???

Jaka to maszeczka mam byc czy racej maska gazowa przy klejeniu???

Vader - Lukkk, Lukkk :)


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna kleic na powietrzu bez maski , ale tez raczej bym tego nie polecal nikomu , w masce to w masce , i nie w pol masce tlko racezj zeby miala tez ochrone na oczy , jakies @la brynokle :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki swirlej2 a jakies kleje ogólnodostepne, mógłys ich nazwy podac?? Niestety binokle mam :) wiec to odpada:).Eh skąd ja maske wytrzasne:).


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek mam propozycję. Wsadź cały ten wątek i poprzedni przytoczony przez Grześka do nowego działu DIY. W ten sposób będzie to jakoś posegregowane i łatwo można znaleźć w przyszłości.


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowe:) to co damy od razu tytul zbiorowa budowa DELTEC`a ? :)

No to ...? robimy jakis plana dzialania , schemat ? :)

Swiruje , narazie musze skonczyc tego DownDrafta dla smk ,a pozniej to mam chyba ze 4 kalkreaktory na glowie ..., i wtedy moge sie zabrac za Deltec`a i miedzy czasie mojego nowego DD ma wzor HSA , a janlepiej zeby sie nie zanudzic to konczyc wszystko po kolei jak leci , godzinke ten sprzecik , godzinke tamten , do kompa podejsc , na rowerze zrobic runde ..jak ten czas szybko leci :p hyhy


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To moze podasz Swirlej jakis konkretny termin rozpoczecia wykonania i budowy "na ekranie" cos ala Deltec 600 ???

A moze ktos na Forum moglby Mi wykonac cos podbnego do Delteca.oczywiscie nie za friko..............................?

Odezwijcie sie...jesli Ktos by byl cheyny :)))))


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.