Skocz do zawartości
Olek

Odpieniacz Mac Gyvera

Rekomendowane odpowiedzi

:):)

Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a "profesjonalne" firmy i sklepy zoologiczne mówią że akwa morskie kosztuje kilka tysiecy... :).

Jakby tak dobrze zakombinować to kilka różnych sprzetów możnaby takim sposobem zbudować a i do tego jakim nakładem finansowym? !! Zresztą wystarczy tutaj poczytać DIY. Co prawda taki osprzet pozostawia wiele do życzenia ale jeśli ktoś ma troche wiedzy jak np. takowy odpieniacz wyregulować to bedzie mu służył.

PODOBA MI SIE TO FORUM I LUDZIE NA NIM. PISZĄCY. Akwarystyka morska nie jest juz dlamnie taka "nieosiągalna".

No i podoba mi sie tekst Świrleja: "Jak otworzysz oczy to znajdziesz w sklepach caly odpieniacz" I to jest prawda !!!! Popieram :):yes:yes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się bardziej podoba text świrleja: nie ufaj rodzicom zrób się sam:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też spoko ::):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , to jeszcze nie Mac Gyver , za duzo roboty przy nim , tutaj jest odpienaicz Mac Gyver zrobiony w 2 minuty :)

Kostka od spodu i pienimy :)

pienil.JPG

pienill.JPG

pienilll.JPG

izapienil.JPG


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luk :

... a "profesjonalne" firmy i sklepy zoologiczne mówią że akwa morskie kosztuje kilka tysiecy... :).

Jakby tak dobrze zakombinować to kilka różnych sprzetów możnaby takim sposobem zbudować a i do tego jakim nakładem finansowym? !! Zresztą wystarczy tutaj poczytać DIY. Co prawda taki osprzet pozostawia wiele do życzenia ale jeśli ktoś ma troche wiedzy jak np. takowy odpieniacz wyregulować to bedzie mu służył.

PODOBA MI SIE TO FORUM I LUDZIE NA NIM. PISZĄCY. Akwarystyka morska nie jest juz dlamnie taka "nieosiągalna".

No i podoba mi sie tekst Świrleja: "Jak otworzysz oczy to znajdziesz w sklepach caly odpieniacz" I to jest prawda !!!! Popieram :):yes:yes :)

Chcialem kliknac na "cytuj" a nie chcacy kliknelem na edytuj :p

Luk i inni , pocyztajcie zrob to sam nie przeplacaj :), popatrzcie i zaczniecie sami robic super sprzet do morskiego akwa:)

Cos czuje ze niedlugo w przyszlosci zdrozeja zlaczki , rury itd , trzeba sie lepiej zaopatrzyc bedzie :p hihi

A tak przy okazji to widzialem w sklepie, fajne zlaczki , pewnie niedlugo rury pelx ii inne potrzebne rzecyz do robienia spreztu DIY bedzie mozna tam zamawaic , no i jaka cena fajna tych zlaczek :p

pozdr..


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i MC GYVER ale napewno nie upiekszyl tym akwa:O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.