Skocz do zawartości
Gotterdammung

Labroides dimidiatus znikł...

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera jasna, wiem że panikuję jak szlag, ale muszę zapytać i ende... Od wpuszczenia ryby minęło około 4 godzin, pływała świetnie, próbowała coś sobie skubać ze skały i innych ryb, poszedłem dosłownie się napić i ryba znikła, nie ma jej, nikt nic nie wie. Przeszukałem akwarium dookoła czy nie wyskoczyła przypadkiem (co było by i tak dość trudne z racji tego że mam pokrywę). Czy możliwe że zaszyła się gdzieś w skałach i ma gdzieś popisywanie się przed szybą ? Czy to u tego gatunku normalne? Cholera najważniejsza dla mnie ryba i takie cyrki mi odwala...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpi:waving Jak jutro się nie znajdzie to masz pecha.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ych, czyli kilkanaście godzin nerwówki ...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubi sobie w jakichś dziurkach w skale kimono walić,kiedyś tez myślałem ze ja coś wciągnęło do dziury,tylko jej płetwa ogon. wystawała :)a ona sobie smacznie spała:goofy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby oby, bardzo mi na niej zależy, ale cholera przyszła naprawdę w bardzo kiepskim stanie...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to twarda sztuka, powinna sie pojawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co? Żyje?


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktorek lubi sobie poskakać.

Ostatnio tak się ucieszył że mnie zobaczył i wyskoczył z baniaka się przywitać :)

Tydzień później doktorka zbrakło - znalazł się w kominie, szybka akcja siatką i już w baniaku.

Pocieszna ryba.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wracam do domu i żyje :) I widać że popracował przy rybenach, 0 kropek na chwilę obecną :)

Dzięki za wsparcie Panowie!

Pozdrawiam,

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.