Skocz do zawartości
UNSU

GLON NA NO3 I PO4 SPAGHETTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś mam na sprzedaż glon, zarówno do sumpa jak i do zbiornika głównego(gdzie będzie stanowić dobre uzupełnienie diety dla pokolców). Spaghetti wyciąga z wody azotany i fosforany(NO3 i PO4), w przeciwieństwie do innych glonów wykorzystywanych w refugium nic nie oddaje do wody. W sprzyjających warunkach rośnie szybko nawet pod słabym światłem(u mnie rósł oświetlany przez 11w lampkę szkolną), gratis jak się złapie losowa liczba małych rozgwiazd, ślimaczków, wężowideł oraz krylu które to stworzonka zamieszkują moje glonowisko. Cena jednostkowa dotyczy "litra" glonów, przy większym zamówieniu promocje i rabaty. Odbiór osobisty - Warszawa, paczka kurierska,PKP bądź zwykłą paczką na odpowiedzialność i koszt kupującego od 3 "litrów".

tel. Kon. 784-516-452

pozdrawiam i zapraszam

dla forumowiczów taniej niż na alledrogo

30zł "litr"

1296204972.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się jeszcze jacyś chętni z Łodzi znaleźli, to wziąłbym litr, ze szczególnym uwzględnieniem krylowych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nowym akwa niestety niemam miejsca na mój metr sześcienny glonów spagetti(mam dwa rodzaje cienki i gruby) sprzedać dlatego musze jakieś 80% mojej zieleniny, zapraszam do Warszawa - Ursus lub wysyłka(od 100zł)

tel. 784-516-452

p.s. glony w tej chwili pływaja w starym baniaku - ale niesą to dla nich najleprze warunki radzę więc się śpieszyć

fota na szybko, glon bardzo mocno upchany(nawet aiptazja się do głównego nie przeciśnie:))

1305632153.JPG

p.s.2 dla tych wszystkich którym jest daleko na Ursus mogę dowieźć ale to tak jak z wysyłką(od 100)

pozdro AIIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.