Skocz do zawartości
luft

[S] Gorgonia Blue Berry Okazja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tą gorgonię od tygodnia, w międzyczasie szukałem jej miejsca u siebie w baniaku. Kiedy wydawało sie, ze juz już za moment... blue berry jednak sie rozmyślała. Sprzedam w całości lub na kawałki. W całości mogę dowieźć (dziś/sobota wieczorem wyjeżdżam z Krakowa do Oświęcimia, jutro będę w Kętach ok. 10.40, w Bielsku Białej przy ul Lelewela ok. południa, w Żywcu pod wieczór, także mogę podwieźć). Zapraszam w tygodniu do Krakowa. Cały krzaczek 100 zł (zapłaciłem 150), a szczepki wg. wielkości (stosunek cena/wielkosc z 150zł). Gorgonie karmię 2 razy dziennie najdrobniejszym jadłem, żeby cokolwiek przyjęła. Tel. 606164960, gg 1350296.5484-bb2.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję szczepkę :googleye


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320772 LiZaRd :

luft, Ty byłeś w Bielsku i nie odwiedziłeś mnie? :googleye

Zrobiłem dzis 400 km wiec nie bylo kiedy... ale co sie odwlecze to nie uciecze. Do piątku!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.