Skocz do zawartości
Boogdan

Kupię

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś posiada używana sprzęt do akwarium ( 54 litry) proszę napisać. Dopiero zaczynam i potrzebuje filtr, hydrometr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FILTR co masz na myśli ???


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam na myśli? Siedzę na forum od kilku godzin i tak trochę nie wiem czego szukać. Wiem, że potrzebne jest akwarium, słona woda świetlówki i na tym koniec. Coś czytałem o kaskadzie zewnętrznej o filtrach, odpieniaczu białek. A masz coś do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ok łatwo kupić ale co? mógłbyś mi tylko napisać co jest potrzebne do morskiego akwarium. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#322103 Boogdan :

no, ok łatwo kupić ale co? mógłbyś mi tylko napisać co jest potrzebne do morskiego akwarium. Z góry dziękuje.

@Boogdan, za chwilkę temat zamknę.

A Ty sobie poczytasz dział dla nowicjuszy, ogólny i dzienniki. Potem założysz własny temat we właściwym dziale, w którym będziesz zamieszczał swoje pytania.

Nie oczekujesz chyba, że w dziale "targowisko" Forumowicze zrobią za Ciebie specyfikację, wytłumaczą Ci co do czego, i jeszcze potem Ci to sprzedadzą?

ps. zrób listę sprzętu, który Cię interesuje i edytuj pierwszy post.

Jeżeli nie wiesz jeszcze co chcesz kupić, to uważam, że zbyt wcześnie na zakupy.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na swoje usprawiedliwienie mam, to że zacząłem od pytania czy ktoś ma sprzedać. Ale rozumiem nie chcecie, żeby zaśmiecać forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam, ale z takim podejściem, to lepiej chłopie zainstaluj sobie jakiś wygaszacz ekranu z rybkami.

Służymy pomocą we wszelkim zakresie, ale poczytaj najpierw dział dla nowicjuszy i wszelkie FAQ tam zamieszczane, później przeczytaj to jeszcze ze dwa razy. A na deser machnij to jeszcze raz i wróć z konkretnymi pytaniami, bo po pierwsze wydasz kasę na coś co Ci nigdy nie wyjdzie, a po drugie zamęczysz zwierzaki.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.