Skocz do zawartości
Gotterdammung

Żółtek pływa pod prąd

Rekomendowane odpowiedzi

Moja zebrasoma dziś spędza dzień na joggingu. Mamy ciężkie przejścia, walczymy z ospą która strasznie dała jej się we znaki. Szczerze, byłem pewien że już po niej, przez 4 dni siedziała w skałach, była bardzo płochliwa, okrutnie wysypana. Teraz widzę znaczną poprawę. No i nowe dziwne zachowanie. Żółtek ustawił się naprzeciw pompy 5000l/h i płynie do przodu. Oczywiście fizycznie stoi w miejscu, ale ciągle się rusza pokonując prąd. Spotkał się ktoś z czymś takim ? O czym to może świadczyć ?

Pozdrawiam

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zebrasoma dziś spędza dzień na joggingu. Mamy ciężkie przejścia, walczymy z ospą która strasznie dała jej się we znaki. Szczerze, byłem pewien że już po niej, przez 4 dni siedziała w skałach, była bardzo płochliwa, okrutnie wysypana. Teraz widzę znaczną poprawę. No i nowe dziwne zachowanie. Żółtek ustawił się naprzeciw pompy 5000l/h i płynie do przodu. Oczywiście fizycznie stoi w miejscu, ale ciągle się rusza pokonując prąd. Spotkał się ktoś z czymś takim ? O czym to może świadczyć ?

Pozdrawiam

Gotter


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałam gdzieś (ale to a'propose słodkich ryb), że to naturalne zachowania ryb, które chcą się pozbyć pasożytów.

ocieranie o podłoże/skałki i opłukiwanie w nurcie.

Może morskie też tak mają ?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałam gdzieś (ale to a'propose słodkich ryb), że to naturalne zachowania ryb, które chcą się pozbyć pasożytów.

ocieranie o podłoże/skałki i opłukiwanie w nurcie.

Może morskie też tak mają ?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem o czym to swiadczyc moze ale moj tez tak ma periodycznie,wymysla sobie jakies zabawy a jedna z nich to ustawianie sie przy wylocie wave boxa czy pompy i jazda do przodu...moze ryby tak rozprostowuja osci lub cwicza...widzialem kiedys jakas pania na takiej ruchomej drodze...wiesz droga sie kreci a pani "biegnie" stojac w miejscu...zmeczony widokiem spoconej pani,odszedlem ale nigdy nie udalo mnie sie odganac po co ta pani tak biegala w miejscu...bardzo nieestetyczny widok...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie wiem o czym to swiadczyc moze ale moj tez tak ma periodycznie,wymysla sobie jakies zabawy a jedna z nich to ustawianie sie przy wylocie wave boxa czy pompy i jazda do przodu...moze ryby tak rozprostowuja osci lub cwicza...widzialem kiedys jakas pania na takiej ruchomej drodze...wiesz droga sie kreci a pani "biegnie" stojac w miejscu...zmeczony widokiem spoconej pani,odszedlem ale nigdy nie udalo mnie sie odganac po co ta pani tak biegala w miejscu...bardzo nieestetyczny widok...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nikuś - czyli mam poczytywać takie zachowanie jako wola przetrwania i się raczej cieszyć ?

@Iceberg - rozbiłeś mnie tą panią na ruchomej drodze :nono


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nikuś - czyli mam poczytywać takie zachowanie jako wola przetrwania i się raczej cieszyć ?

@Iceberg - rozbiłeś mnie tą panią na ruchomej drodze :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323648 Gotterdammung :

@Nikuś - czyli mam poczytywać takie zachowanie jako wola przetrwania i się raczej cieszyć ?

@Iceberg - rozbiłeś mnie tą panią na ruchomej drodze :nono

Marcin, jeżeli "zaadoptujemy" słodkowodną teorię, to rybka też sama chce/próbuje się leczyć.

Jeżeli teorię Rafała, to hm.... chce się komuś podobać :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323648 Gotterdammung :

@Nikuś - czyli mam poczytywać takie zachowanie jako wola przetrwania i się raczej cieszyć ?

@Iceberg - rozbiłeś mnie tą panią na ruchomej drodze :waving

Marcin, jeżeli "zaadoptujemy" słodkowodną teorię, to rybka też sama chce/próbuje się leczyć.

Jeżeli teorię Rafała, to hm.... chce się komuś podobać :)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo very wyśmienicie :nono Jak chce walczyć to się cieszę, może razem damy radę. A jak chce się podobać, to też cool, choć kocham ją i tak taką jaka jest :)

Chyba że chce się podobać strigosusowi, wtedy się zemszczę, niaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo very wyśmienicie :) Jak chce walczyć to się cieszę, może razem damy radę. A jak chce się podobać, to też cool, choć kocham ją i tak taką jaka jest :waving

Chyba że chce się podobać strigosusowi, wtedy się zemszczę, niaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za teoria nr1, bo u normalnych stworzeń to raczej tłustawe są sexy :nono


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za teoria nr1, bo u normalnych stworzeń to raczej tłustawe są sexy :waving


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jader, przeklinam Cię, troszkę kultury!!! Nie tłustawe, lecz rubensowskie :nono


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jader, przeklinam Cię, troszkę kultury!!! Nie tłustawe, lecz rubensowskie :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...akwarystyka morska to tak obszerny temat...zaczyna sie na zoltku,przechodzi przez Rubensa i preferencje kobiet...zaraz skonczymy na sexie ale to po tym jak bedzie dyskusja o Freudzie i jego teori ze wszystko wlasciwie sprowadza sie do sexu...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...akwarystyka morska to tak obszerny temat...zaczyna sie na zoltku,przechodzi przez Rubensa i preferencje kobiet...zaraz skonczymy na sexie ale to po tym jak bedzie dyskusja o Freudzie i jego teori ze wszystko wlasciwie sprowadza sie do sexu...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie mały OT się zrobił, ale taki cudny :nono, że nie tykam.

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie mały OT się zrobił, ale taki cudny :), że nie tykam.

:waving


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś na koniec zakrzyknie "vanitas vanitatum, et omnia vanitas" i temat umrze :nono


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś na koniec zakrzyknie "vanitas vanitatum, et omnia vanitas" i temat umrze :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.