Skocz do zawartości
alien77

euphylia

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak ją podzielić ? czy może sama to zrobi ? na foto tego nie widać ale są tam sporej wielkości dwie główki


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak ją podzielić ? czy może sama to zrobi ? na foto tego nie widać ale są tam sporej wielkości dwie główki


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na odwrót tzn dzieli się ciągle ale nie chce się pompować ;/ małe główki ciągle ma.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na odwrót tzn dzieli się ciągle ale nie chce się pompować ;/ małe główki ciągle ma.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak widać pompuje się na maxa ,są dwie juz spore główki ale nie mam pojecia jak zrobic by się oderwała od podstawy ? czy to wogóle mozliwe ? czy samemu trzeba jakoś ciąc ?


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak widać pompuje się na maxa ,są dwie juz spore główki ale nie mam pojecia jak zrobic by się oderwała od podstawy ? czy to wogóle mozliwe ? czy samemu trzeba jakoś ciąc ?


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba ciąć szkielet,a czemu chcesz dzielić jak ma tylko 2 główki?


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba ciąć szkielet,a czemu chcesz dzielić jak ma tylko 2 główki?


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dosyc sporych rozmiarów ,więc można by było podzielić i odsprzadać komuś kto szuka takiej ... jednakże nie jest to cos co musze zrobic teraz poprostu chciałem wiedzieć ...


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest dosyc sporych rozmiarów ,więc można by było podzielić i odsprzadać komuś kto szuka takiej ... jednakże nie jest to cos co musze zrobic teraz poprostu chciałem wiedzieć ...


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,widzę że koral ma sie świetnie:)jeśli sa tylko dwie głowy to bym nie ryzykował dzielenia na dwie,mozna niechcący uszkodzić tkanke miękką i będzie po koralu.

Pozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,widzę że koral ma sie świetnie:)jeśli sa tylko dwie głowy to bym nie ryzykował dzielenia na dwie,mozna niechcący uszkodzić tkanke miękką i będzie po koralu.

Pozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej katowka (flexem) bo pod sekatorem szkielet moze sie pokruszyc i porwac tkanke.:waving


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej katowka (flexem) bo pod sekatorem szkielet moze sie pokruszyc i porwac tkanke.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny okaz dla Błazenków, szkoda by było ja uszkodzić póki nie rozdzieli się na dwie osobne główki ryzyko że poleci jest duże.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny okaz dla Błazenków, szkoda by było ja uszkodzić póki nie rozdzieli się na dwie osobne główki ryzyko że poleci jest duże.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błazny wolą u mnie stichodactyle :) ale ok nie będę ryzykował z jakimkolwiek ręcznym podziałem tego korala ,szkoda by było go stracić


375 L zbiornik 95 L sump / 480 W światełka - start -kwiecien 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.