Skocz do zawartości
adrianoo11

Przeprowadzka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w niedziele mam przeprowadzke i tu pytania:

1.Jak dlugo ryby i ukwialy moga byc w workach?

2.Kamienie wlozyc do styropianu?

3.Czy moge wlozyc zwierzeta do akwa jak woda bedzie jeszcze metna?

Jeszcze jedno :) :

Czy moge folie bombelkowa do akwarium wlozyc?zeby kamienie na niej ukladac.

Pozdro Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1. 1 dzień duże worki

ad.2. zawinąć w gazety i do boxa

ad.3. tak możesz ale nie wszystkie (wrażliwe odpadają)

Co do foli to nie możesz, kładz bezpośrednio na dno nic się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Witaj...powiniennes sobie to dobrze rozplanowac by bezstresowo dla siebie i podopiecznych przeprowadzic sie...najlepiej ,jakbys dostal klucz dzien wczesniej albo dwa...zajmij sie tylko akwarium a nie akwarium,lodowka i Bog wie czym jeszcze na raz...wode mozesz zlac do baniakow,przefiltrowujac ja (np duzy power head z wata i lejesz...jak dobrze rozplanujesz to i skale przewieziesz w wodzie...w nowym mieszkaniu powiniennes wiedziec gdzie dokladnie zbiornik stanie...juz na miejscu mozesz dorobic swierzej solanki,zawsze sie przyda na niedziele...ja wode byl wlal juz w sobote ,wlozyl skale na dnie,pompy,odpieniacz,grzalka...z sumpem mozesz poczekac...skoro juz te skale wyciagasz to masz okazje ja przemyc,wyczyscic troche a brudna wode,ktora z tego powstanie,zamieniasz na swierza solanke...wszystko kwestia zaplanowania...przeprowadzki nie sa straszne ale przeprowadzki akwarium powinny byc dobrze zaplanowane...wylacz komorke (jak masz) i zajmij sie tylko akwarium przez te dwa dni...zona zrozumie (mozesz przygotowac ja psychicznie)...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.