Skocz do zawartości
goral

Koledzy pomozcie mi kupic quadricolor

Rekomendowane odpowiedzi

prosze szanownych kolegow jak ktos ma sprzedac mi quadrikolor czerwony .mam dwa w baniaku i za cholere nie migoe zadnego wyjac a obiecalem kumplowi.jest to dla mnie sprawa honorowa .ponosze koszty zakupu i wysylki do zakopanego .pozdrawiam


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co znaczy ze nie mozesz wyjac? Nie mozesz sie dostac do skalki na ktorej siedza?


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chowaja sie w dziure i za cholere nie wyjme tak sie skurczaja ze niemam dostepu do nich


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowales je wyploszyc strumieniem wody? Jak pamietam jak kiedys sprzedawalam 1 quadricolora to jak go juz zdmuchalem pompka w dostepne miejsce to potem stope wykalaczka delikatnie odskrobywalem od skaly - metoda troche brutalna, ale nic sie ukwialomi nie stalo :clowning


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dmuchalem to tez sie chowa chyba jest wyczulony juz


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skaly w ktora sie chowa nie mozesz ruszyc? Albo postaw pompke zeby dmuchala w te dziure w ktora sie chowa i zostaw na godzine czy 2, moze wymieknie? :clowning


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skala sklejona nie ma szans rozwalic a z pompka sprubuje dziekuje bardzo za rade


akwa 500 litrow sump okolo 170 100 kg zywej skaly odpieniacz red skim 200 pompa 4500l/g cyrkulacja 2 x koralia 10 tys l/h filtr na fosforany grotech lampa sunpower 6x80 t5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze pompa wale prosto w ukwiala, czasami trzeba kat natarcia zmienic ale zawsze sie ruszy, a jak tylko sie ruszy to go oderwiesz bez problemu

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam ze nie stosowalem i na oczy metody nie widzialem, ale pewien stary wyjadacz powiedzial mi kiedys, ze najlepsza metoda odklejenia ukwiala ze skaly to kostka lodu :clowning normalnie go pod woda po stopie posmyrac lodem. A ten w panice odkleja sie i spierdziela :(:):( jak ktos bedzie probowal - zadam relacji :):):)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie, przecież jak świat światem wiadomo, że wystarczy go delikatnie połaskotać pod pachą:waving

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.