Skocz do zawartości
mariusz86

kto pomoże ?

Rekomendowane odpowiedzi

szacun dla wszyskich :-) koledzy i koleżanki prosze was byście pomogli mi rozwiać wszystkie tajemnice (musze być miły bo zaś mi temat zablokują ):kapelusz z założeniem akwarium morskiego, a w szczególności jak to wszystko podłączyć te rórki , możę ktoś by mi podał wymiary sumpa i jak rozmieścić odpieniacze , grzałki , pąpki itd.najlepiej jakiś szkic jak to rozmieścić ja wiem jest tutaj pełno zdjęć ,rysunków . tylko że karzdy robi takie zdjęcie że nie mogę je rozszyfrować. posiadam baniak 120cm x 50cm x 50cm z lewej strony wstawiony komin wraz z trzema wywierconymi otworami . przy okazji jaki odpieniacz wstawić , pąpe powrotną ile tych pąpek cyrkulacyjnych do akwarium wstawć. mam zamiar chodować korale miękie, błazenki i jakieś jeszcze tam stworki łatwe w chodowli (oczywiście to jest na początek żebym troche liznoł zasade tego systemu ):waving tylko nie odsyłajcie mnie do działu technicznego czy dla nowicjuszy bo tego się naczytałem że masakra głowa mnie przez 2 dni bolała .

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orty do poprawy, to po pierwsze.

po drugie , odsyłam do poczytania....

po trzecie temat zamykam.

ps. po czwarte, następne (w sumie kolejne) takie "wejście" będzie ostrzeżenie.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.