Skocz do zawartości
luft

[S/Z] NP Gorgonia Kraków Niefoto

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z zawałem pracy sprzedam swoje gorgonie. Została czerwona z białymi polipami, które pieknie sie otwieraja. Krzaczek karmiony 2 razy dziennie. Wydaje mi się, że jest gatunek Diodogorgia nodulifera

Zamalowane ramiona na czerwono po prawej są sprzedane. Obszar wydzielony czerwonym kołem jest dla Zio98. Do dyspozycji gorgonia w zielonym obrysie - jeśli ktoś skusi się na cały kawałek to cena - 120 zł ze skałką. Odbiór najlepiej osobisty, żeby każdy widzial co bierze. Możliwość zamiany na inne korale, najlepiej lps, sprzęt etc.

5484-gorczer1zielony.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli aktualne to biore z fioletowymi polipami i jesli jest mozliwosc kawalek czerwonej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzed kilku minut

5484-gorgonia-czerwona-b.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

została końcówka w zielonym obrysie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

jakie te korale chcesz za nią ?

ja przygarnę z powrotem :)

jak nikt nie będzie chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ostatnia szansa na gorgonie, zwłaszcza pragnących zakupić NP, których ogłoszenia od tygodni wiszą na forum :)

Jeśli nikt sie nie zgłosi czerwona perła idzie do AnTa


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

dokładnie :)

ja tam chętnie przygarnę :)

mam dla ciebie to co chciałeś :)

dla innych ostatnia szansa do soboty do godz.18.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna zamknac


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.