Skocz do zawartości
joshua33

[K] OptiWhite Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, kupię akwarium z OptiWhite 90x50x50.

A może ktoś wie, gdzie na terenie Łodzi można kupić, zamówić?


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Retkini ul. Popiełuszki, najlepszy szklarz w Łodzi i tylko on robi z opti


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś u niego byłem, zorientować się w cenie i jakości wykonania. I mam trochę zastrzeżenia do jakości. Całkowita obróbka szyby ręcznie, bez szlifu, bez polerki. Troszkę mnie to zaskoczyło przy tak drogim szkle OW.

Ale wielkie dzięki za podpowiedź.


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
joshua33 :

Dziś u niego byłem, zorientować się w cenie i jakości wykonania. I mam trochę zastrzeżenia do jakości. Całkowita obróbka szyby ręcznie, bez szlifu, bez polerki. Troszkę mnie to zaskoczyło przy tak drogim szkle OW.

ten szklarz jest znany nie tylko w mieście ale i regionie,znam jego prace,dla mnie jest szklanym czarodziejem

możesz jeszcze na giełdzie we czwartek na ul.Równej albo w niedzielę na giełdzie na ul.św.Teresy tam też są szklarze,kleją wszystko na zamówienie ,w czwartki większy wybór


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniaki ze zwykłego szkła ten szklarz robi świetne i w bardzo przyzwoitych cenach, natomiast brałem u niego raz baniak z OW i też nie byłem do końca zadowolony.

W łodzi jeszcze jakiś czas temu nie znalazłem nikogo, kto by robił dobrze baniaki z OW, teraz może się coś zmieniło, jakbyś kogoś znalazł daj znać na forum, przyda się taka informacja na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacąc prawie tauzena za baniak człowiek patrzy również na szczegóły, by nie było się czego doczepić (przynajmniej ja). A tych szczegółów nie da się wykonać ręcznie, tylko maszyna.

Skoro kosztuje, to ma wyglądać, tym bardziej że ma być centrum mieszkania.

Co do w/w fachowca, to fakt, bardzo ładnie tnie szkło ale do OW to za mało.


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wybrać się w czwartek na giełdę akwarystyczną w Łodzi i poszukać firmy Wiwal. Z tego co wiem mają dobre wykonawstwo i przyzwoite ceny :)


Akwarium - miejsce ciekawych przemian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biologista dzięki jutro będę to poszukam i się zorientuję.

A przy okazji, czy ktoś coś może powiedzieć o firmie Ekert z W-wy?

Cena po rozmowie telefonicznej dobra, jakość w/g foto dobra a w naturze? może ma ktoś doświadczenie?


225L - 90x50x50 OW + 140L sump, 40kg LR + 18kg LS, ATI 6x39W, obieg New Jet 1700, 3xTunze 6095, BK200M, Profilux 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.