Skocz do zawartości
Iceberg

Guiness...

Rekomendowane odpowiedzi

...Witam...patrzac na odpieniacze i dostajac sporo pytan na priva,chcialbym pokazac jak dziala moj Marine Sources csa 120...tyle syfu zbiera sie w jakies cztery dni,choc mam tylko dwie ryby i chyba malo karmie (mowiac inaczej dbam o ich linie)...Chcialem pokazac ze nie trzeba miec super kosmicznego skimmera,by pracowal idealnie,chcialem tez pokazac ze nie trzeba sie bac skimmerow zewnetrznych i nie trzeba sie bac laczenia wezy na wtyk...nieporzadku tez nie trzeba sie bac...te wszystkie druciki i antenki przerazaja moja Pania a ja to uwielbiam...Nie mam miejsca w szafce na ten skimmer,zostal kupiony z mysla o nowym zbiorniku...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieni niezle,ale z tak umiejscowionym skimmerkiem,na wakacje bym nie pojechal.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jezdze czesto gdzies...nigdy jeszcze nic sie nie zdazylo...jak wyjezdzam na dwa tygodnie to daje go na sucho...na zdjeciu jest na mokro...Podobnie bylo z poprzednim reef octopus dnw 110...pelne zaufanie do niego...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#334387 Ziemniok :

Peniek - why?

W srodku jest woda,a woda ma to do siebie ze czasami sobie wycieka:clowning


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pienidło faktycznie ustawione na mokrą piane, bo jasny ten syfek. W moim to przypomina kawe, albo mocną herbate, au tu widać rurę wewnątrz kubła. Czy nie za mokra ?


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Eltom...nie wiem...wiem ze jak gdalem na sucha to zbieral syf dwa tygodnie ale taki ze mozna bylo nozem kroic...ja odpieniam ostatnio na mokro...zalezy tez od obsady...ja mmam bardzo mala a ilosc syfu spotegowana jest pewnie VSV...poza tym kolor herbaty i to mocnej jest...z reszta nie ma sie co licytowac...to moj najlepszy skimmer i majac okazje widziec BK w akcji naprawde nie widze roznicy w pienieniu...w wykonaniu na pewno,choc i tu do niewielu rzeczy mozna sie przyczepic...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.