Skocz do zawartości
Wściekły Dorsz

[S] Ukwiały Końskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kojaczek5

np. wcześniejsza licytacja gdzie w punkcie pierwszym jest napisane że:

"1. Użytkownik wystawiający przedmiot na sprzedaż ma obowiązek podać cenę przedmiotu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#336491 Wściekły Dorsz :

Z racji faktu iż osób jest dużo,a pozostały mi 2 jeszcze dzisiaj przywiezione ze skała.

Sprzedam na pojedynczych skałkach (skały niestety większe od 0,5 do 1kg).

Jeśli ktoś bardzo chce,to proszę o propozycje cenową na prv).

Wezmę pod uwagę najkorzystniejsza ofertę dla mnie, odbiór osobisty Metro Ratusz, ewentualnie DHL lub inną opcją (tak żeby kurier przyszedł itd- od ręki do ręki).

Pozdrawiam.

na mysli mam przede wszystkim ten post. regulamin jasno mowi co powinno zawierać się w opisie: m.in. cena i zdjecie. tutaj mamy sprytne obejscie regulaminu. nie mialbym nic przeciwko o ile nie byłoby to jasnym naruszeniem dobrych obyczajów jakim jest nakręcanie morszczaków na licytację towaru, ktory niby z definicji jest wart tyle ile ludzie za niego zaplaca. to nie jest allegro i nie chcialbym zeby inni koledzy brali przyklad ze Wsieklego Dorsza.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

popieram! właśnie o to mi chodzi takie postępowanie nie powinno mieć miejsca, ewentualnie trzeba było wystawić na allegro i podać link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luft spokojnie ... ludzie zapłacą tyle ile jest wart , albo ile jest ktoś w stanie za niego zapłacić :help1

#337043 kojaczek5 :

popieram! właśnie o to mi chodzi takie postępowanie nie powinno mieć miejsca, ewentualnie trzeba było wystawić na allegro i podać link

Już o tym gadaliśmy tylko mod wysłał w kosmos :) Dorsz nie ma konta na alledrogo hehehe


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem luft, każdy ma swoje zdanie i nie chcę się spierać. Masz racje co do zręczności ale to nie było moim celem jednak poniekąt można to tak odczytać. Pierwsze 3 sprzedałem za mniej niż zostały kupione szczerze mówiąc jak potem się dowiedziałem, a po odpowiedzi jednego z kupujących że 1/3 takiego ukwiała była do kupienia w sklpeie za 60 zł, stwierdziłem iż popełniłem błąd .... Teraz drugi (z tym ''licytacyjnym postem'') to oznacza tylko że do trzech razy sztuka :help1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dostałem w prezencie, 4 sprzedałem a potem dowiedziałem się o cenie :help1:):):):D jak dojechay do mnie jeszcze 2... Mrozikulus pisze Ci Pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...kurcze a u mnie sie tyle tego poniewiara po skalach ze mozna sie posliznac i zeby wybic podczas odplywu...moge troche sprzedac,transport na wlasna reke i lapanie tez,moze byc do wiaderka...sprzedam naprawde tanio,przeciez one sa u mnie w oceanie to tak jakby byly troche moje...dlatego pisze ze ^sprzedam tanio...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.