Skocz do zawartości
kono

Kupię używane klocki LEGO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów posiada niepotrzebne klocki LEGO z chęcią je odkupię. Płacę za kg klocków. Więcej informacji zainteresowanym podam na priv. Mój mail to kono77@o2.pl.

Jeśli mój post jest niezgodny z regulaminem forum lub znajduje się w nieodpowiednim dziale proszę moderatora o jego usunięcie lub przeniesienie do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję po 10 - 20 zł. za kg w zalezności od jakości klocków, ich pochodzenia itd. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na kono77@o2.pl

@Swirlej

Nie wiesz może ile kosztowałaby wysyłka do Polski tych 10 kg? O ile wogóle jestes zainteresowany ich sprzedażą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej nie sprzedawaj - to jest super materiał na DIY

a jak masz technic to już całkiem :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem zainteresowany , poniewaz sama wysylka ode mnie wyniesie okolo 200 zeta , co innego jakbys to Ty do mnie wysylal te 10 kg to zaplacicl bys o polowe mniej pewnie :]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kono, jestem chętny:), mam taka skrzynkę dużą:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@olekszwarc

wysłałem do Ciebie PW

Jeśli są jeszcze jacyś chętni oferta jest nadal aktualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Hara

Nie uważam żebym sobie stroił żarty, handlem używanymi klockami LEGO zajmuje sie już jakiś czas i wierz mi wcale nie jest tak kolorowo jak jest opisane w tym artykule. Takie artykuły tylko niszczą ten rynek. Po ich przeczytaniu ludzie myślą, że na swoich klockach leżących w piwnicy zarobią fortunę, a tak nie jest. Planuję teraz pewne przedsiewziecie potrzebuje ok 500 kg. klocków. Klocki w ten sposób zakupione służą głównie do uzupełniania braków w posiadanych już przezemnie zestawach. Takie historie, że za jedną figurkę ktoś zapłaci 40 zł. są trochę na wyrost. to jest tak jakby na tym szacownym portalu pojawił się artykuł o akwarystyce morskiej. Z pewnościa napisaliby, że bez tysiąc litrowego zbiornika i 20 tys. w kieszeni nie ma co zaczynać, że jest tylko kilku wybrańców w Polsce, którzy się tym zajmują, a ceny jednego zwierzecia to już standard, ze przekraczają 300 zł. Oczywiście po drodze pewnie wymienią kilka adresów firm, które zajmują się zakładaniem wielkich zbiorników. Pozatym napisałem, że skupuję kilogram klocow za 10 do 20 zł. w zalezności od ich stanu, a nie tak jak twierdzisz sztywno po 10 zł. Wielu skupuje po max. 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kono

Masz rację. Sory za poprzedni post, nie znam się na klockach Lego, a artykuły na Onecie często, delikatnie mówiąc, nie przekazują całej prawdy.


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio takiej babce starszej sprzedałem 4 kg za 100zl a ona podniecona była maksymalnie ze strasznie tanio, a znała się na rzeczy miała na allegro już strasznie dużo takich transakcji i mówila ze moglem 2 razy drożej sprzedać także mi cena od 10-20zl za kg to tez sie kiepska wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po kumplach szukałem czy ktoś czasem nie ma bo rzeczywiście można na tym dobry biznes ostatnio zrobić szcególnie skupując po coś ok 10zl za kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, wiele rzeczy z mlodosci teraz wraca do laskmoimi lego sie moja siostrzenica teraz bawi.teraz, w pokoleniu komorek i pokemonow.

tak offtopicowo - mialem "za bajtla" kompletna kolekcje komiksow "kapitan zbik". wyroslem, stwierdzilem po co mi to i oddalem maluchowi znajomej mojej matki. minelo pare latek i co ? i obecnie w antykwariatach za coniektore POJEDYNCZE zeszyty kolekcjonerzy placa do 1000 (TYSIAC !!) zlotych za JEDEN. dochodze do wniosku ze zycie "na chomika" ma jednak i plusy :D


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Sam pamiętam jak to skupowalem od kumpli klocki lego:) Było ładnych parenascie KG:) Wszystko opychalem jednej babce która trzymala je niby dla "córki":D:D:D A tak naprawde biznes z legiem to nie KG Ale montaz kompletnych zestawów:) Unikalne klocki itp:) Tu to mozna zarobic "pare" złotych:)

P.S.

Posiadam jeszcze kilka kg lego ktore zostawiam jako czar dawnych lat(tych dziecięcych):D:D:D:D


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.