Skocz do zawartości
andrniew

nowy DTOTQ na zeovit.com

Rekomendowane odpowiedzi

moze ja nie kumam idei tego konkursu ...

ale to chyba jakiś żart ?

zbiornik w porzadku, ale chyba nie powiedziałbym, że jest bardzo ładny ..

No chyba że nie ma z czego już wybierać :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...podoba mnie sie minimalistyka i inspiracja bonsai.Ladny okaz acanthastrea'y...SPS'y wygladaja nienaturalnie,sa za kolorowe i zaczyna ich byc za duzo...zauwazcie ze jakosc zdjec jest bardzo slaba i wlasciwie tylko na pierwszym da sie "poczuc" wprawna reke...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#338956 andrniew :

Moim zdaniem zbiornik jest przecietny

Ja tam widziałem wpis niejakiego andrniew "great tank" :)

Fajne wrażenie robi przestrzeń i rozmieszczenie korali, zbiornik nie jest "naćkany". Ale brakuje mi żywszych kolorków (niekoniecznie koralowców - może jakieś rybcie albo ogórasy).


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się podoba - aranżacja jakie lubię :)

jedynie czego może brakuje to własnie kolorowych rybek np małego stadka pomarańczowych anthiasków

czy przeciętny? pewnie tak jak zestawimy go z topowymi baniakami które są i będą poza zasięgiem...

ale myślę, że jakby taka przeciętność zagościła w naszych baniakach to każdy byłby szczęśliwy :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czegos nie kumam kazdy pisze ze hanka nie nadaje sie do mierzenia no3 a gosciu ma napisane ze uzywa hanny do mierzenia nitratu


OW 800l+sump240l,BK250,obiegowa RD6500,cyrkulacja 3*6105,profilux,oswietlenie 3 sztuki

Pacific Sun 120W Master,Kalkreaktor,a gratow to jeszcze wiecej co nie potrzebuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki . Może i w Realu ten baniaczek jest ładniejszy ale mnie te zdjęcia na kolana nie powaliły . A chyba powinny . :p


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie zastrzelić "bom nowy" ale nie podoba mi się ten baniak, owszem korale w świetnej kondycji, ale brakuje jakiejkolwiek aranżacji skał, na naszym forum nie trzeba długo szukać żeby znaleźć dużo ładniejsze zbiorniki. Dla mnie całe akwa wymaga totalnego przemeblowania ;-).

Odnośnie tej hanki, właśnie odesłałem ją do sklepu i poprosiłem o zwrot pieniędzy bo przeczytałem ze jednak nie mierzy w słonej wodzie, wiec jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.