Skocz do zawartości
rumek26

Pierwsze plany 500l

Rekomendowane odpowiedzi

Ok no wiec mam trzy propozycje co do oświetlenia, zależało by mi na ledach ze względu na dowolne ustawienie barwy i ekonomiczność ale wiem że nie mam pewności że doświetli mi dostatecznie twarde korale w miarę w dobrej cenie i z dobrymi opiniami to spotkałem lampę Maxspect R420 320W długa na 150cm. No ale jeśli faktycznie nie led to mam 2 propozycje Pacific Sun Diuna8x80W długa na 1520mm sterowalna z komputerem lub ATI Sunpower 8x80W 148mm

Co z tych 3 lamp polecacie i czy one wystarczą do mojego akwarium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diuna ma sporo fajnych dodatkowych funkcji tak jak np informacja o czasie pracy świetlówek, oświetlenie nocne oraz fajny Design. Jest bardzo dobrze wykonana. Diuna wisi też nad zbiornikiem K. Tryca z tego co wiem jest zadowolony. Też ją mam tylko czekam na baniak.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda pieniedzy na ledy, choc musze przyznac ze fluo jest pod nimi nieziemsko podkrecone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda pieniedzy na ledy, choc musze przyznac ze fluo jest pod nimi nieziemsko podkrecone :)

To przy t5 nawet jak jest ze ściemniaczem na noc fluo jest niewidoczne?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Diune 8x54 i jestem zadowolony koralowe rosną lampa się ładnie prezentuje do tego jeszcze działa, do tego nie masakruje kieszeni jak ledy w zakupie. Na lekach miałem dużo gorsze efekty z sps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lampach T5 nie ma możliwości zmiany barwy przez komputer?

Martwi mnie jeszcze ta zmiana świetlówek co pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.