Skocz do zawartości
maxico

Google sketch up

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje wymarzone akwarium 150X150X100cm. Świetny program.


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluję i zobaczę co jest wart. :p

Strona producenta z darmowym programem => tu <=.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja walczyłem ostatnio, ale jeśli ktoś nie miał nigdy do czynienia z programami 3d to życzę powodzenia, ja walczyłem kilka godzin i udało mi się zbudować korpus odpieniacza, ale lekko nie było, ogólnie program napewno fajny, napewno daje olbrzymie możliwości, tyle że trzeba czasu żeby je poznać i nauczyc się stosować.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego niema pliku zalączonego zaraz poprawię. Program przyjemny tylko kłopot z wykonaniem rór miałem może dlatego, że siedziałem na tym 30minut.

Już wszystko wiem, ten foramt pliku jest nie obsługiwany. Przykro mi, że nie podzieliłem sie z wami moimi marzeniami.

pkt. 6 i 8 Regulaminu


 [url="http://www.myreefstats.com"][img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko wiem' date=' ten foramt pliku jest nie obsługiwany. Przykro mi, że nie podzieliłem sie z wami moimi marzeniami.[/quote']

Kliknij w Sketchupie w plik>eksportuj>grafika czy jakoś tak i zapisz jako JPG.

Program przyjemny tylko kłopot z wykonaniem rór miałem

No zrobienie rur to tragedia, sam bardzo dużo czasu poświęciłem na wykonanie tych wszystkich kolanek, łuków itp. Nawet jak już porobisz sobie te kolanka to nie chcą one pasować do innych okrągłych elementów, dlatego, że sketchup okrąg rozpoznaje jako 24 odcinki. Lepiej jest sobie porobić rury o przekroju kwadratowym, zawsze to masz jakiś pogląd.

Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.