Skocz do zawartości
Adrian Piwnicki

Mam 900......(zł).

Rekomendowane odpowiedzi

Artur: szukaj odpieniaczy w dziale targowisko. tam sa przynajmniej 2-3 miniflotory na sprzedarz. Za 150 zl masz miniflotora i 4 kilo skaly.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licytuj ten z alegro jest supr.mój znajomy ma jest wydajny,bezgłośny i malutki!!!1


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a PrzyMarek i na tym forum się pojawia więc może ci go sprzeda :D

a skałe w Wawie masz w 5 miejscach (www.korale.pl, ZooFokus, Atoll, Aqwarium Farm i w Tesco na Ursynowie i pewnie w jeszcze kilku innych miejscah)

kupując w reef-shop pamietaj o kasie za przesyłke ja dlatego kupiłem w Wawie bo się nie opłacało nigdzie indziej

poszukaj też w dziale targowisko kilka osób sprzedawało skałę


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie.jest zasilany malym naxi jetem (jest w zestawie)kióry działa na zasadzie pomp z wirnikiem igłowym


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem i kosztuje od 289 zł do jakichś 310...... (poprosiłem matkę żeby wysłała do przymarka e-maila z pytaniem o cenę minimalną, ja mam tylko 11 lat).


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem w um-umie:

Filtr RO AquaPro za 268.80zł

Hagen hydrometr z termometrem 20cm za 25.25zł

Sól Red Sea 4 kg za 47.00zł

Sera test na Ca za 27.46zł

2 świetlówki Narva Oceanic Blue 15v za 62.00zł

2kg piasku koralowego granulacji 2mm za 13.00zł

Pompka Aquael Circulator 650 za 40.15zł

I Red Sea Calcium +3 415ml za resztę

Razem to 524zł 36gr (Jutro idę do sklepu po oprawki i Aqua-Relle).


Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazacie ze ten odpieniacz visi jet jest dobry?? Przeciez to kicha!! Tak sie sklada ze mam w domku sam ten pozal sie Boze "mechanizm pieniacy", czyli tego maxi jeta. Jest on po prostu wyjety z tego odpienka. Ruszalem go na razie w slodkiej wodzie, ale babli daje mniej niz kostka. Moze w slonej dziala lepiej. Nie wiem. Jezeli macie go to napiszcie jak wam dziala. Jak go regulowac i jak ma byc zanuzony moze wiecie?? A moze zle cos zrobilem???? Piszcie prosze, bo nie wiem co z tym zrobic.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dawal mi ten odpieniacz spokoju. Przy popszednich testach dalem chyba za malo octu. Przed chwila nalalem z pol szklanki na 5l wody i... musze powiedziec ze bardzo fajnie pieni. Daje fajna mgielke! Szkoda ze sie go pozbylem:( Jak myslicie: czy zwykly kostkowy moze sie chociazby rownac z tym na zwezce?? Ktory z nich jest waszym zdaniem lepszy?? Ciekawi mnie to...


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Korzystajac z okazji testowalem tez powerhead-y. Podlaczylem aqua szuta turbo 8W i podlaczylem wezyk po miejsca gdzie pobiera on wode. Szok. Mnostwo malychbanieczek. Po prostu bialo!! Akwa ma okolo 5 litrow i nie widzialem w nim nic!! Potem przyszla kolej na PH 1000l/h. podlaczylem do niego zwykle napowietrzanie. Efekt ciekawy choc gorszy niz popszednio. Trzeba bylo go pewnie podlaczyc tak jak ten popszedni. Rozebralem tez tego maxi jeta. nie ma tam zadnej zwezki. Pobiera on po prostu powietrze prosto na wirnik. Jak bede mial cyfrowke to wkleje zdjatka z mojego testu.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.