Skocz do zawartości
thai

GDZIE W TROJMIESCIE AKWA NA ZAM...??

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Czy może ktos polecic dobrego szklarza badz zakład zajmujacy sie akwariami na zamowienie w Trójmiescie,

Interesuje mnie zbiornik cały z OptiWhite bez dołu, z kominem oraz otworami. Zależy mi na jakosci, aby,

akwarium wygladało poprostu tak jak ma wygladac dobrze wykonane akwarium.

i pytanie w jakiej cenie da rade sie zmiescic. Chce zbiornik 120x60x50 (360l) z kominem i 3 otworami, jak juz pisałem z opti.

znalazłem w internecie ale razem z dowozem wychodzi 1700 zł albo i wiecej i wydaje mi sie ze to troche przesada.

Pozdrawiam,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety komin nie w tym miejscu co chce wiec odbada, a było blisko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thai mi podobny zbiornik (115x66x55) wyceniono na ok. 1500-1800zł (jeden krótszy bok ze zwykłego float - reszta z Opti, wszystkie szyby 12mm).

Dobrze przemyśl gdzie zamawiasz. Zobacz ostatnie prace danego wykonawcy bo możesz się bardzo niemiło rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie są ceny... Różnice między dostawcami są niewielkie, średnio w tej cenie komin i trzy otwory to 200zł a sam transport 100zł... No - chyba, że producent nie ewidencjonuje sprzedaży, to będzie taniej. 1 mkw Opti 8mm kosztuje 290-300zł, najdrożej zawsze wychodzi szlif - 16-20zł za mb... A na to akwarium potrzeba prawie 3mkw szkła i co najmniej 10mb szlifu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic trzeba bedzie zamowic. tylko się zastanawiam czy na to akwa, 8mm grubości szyba starczy. a cena miedzy 8mm a 10mm dosc wyraznie sie rózni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 mm to za malo.

Kiedys pewien szklarz w Zukowie (po lewej gdy sie wyjezdza na Kartuzy) zrobil mi calkiem przyzwoity sump. Ceny jakby tez nie "wielkomiejskie".


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#339905 Radek Ch :

Takie są ceny... Różnice między dostawcami są niewielkie

Cenowo się zgadzam - różnice niewielkie chociaż są firmy, które mam wrażenie, że urwały się z choinki :-)

Jakościowo - często te produkty niestety dzieli przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.