Skocz do zawartości
Swirlej2

nic takiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzucilem baniak na szafke dzisiaj , , pozdzieralem tasme , zdjelem te platikowe ochronki z rogow baniaka i ukazala sie ?klick :D rysa taka pod ta tasma byla ukryta ze szkoda gadac :] z lupa trzeba oglondac szklo jak przywoza , a dwie godziny oglondac ..dokladnie oglondac i jak trzeba to dac w zeby bo innej rady na chamstwo nie ma :]

Zamowilem nowy baniak :D :D

C8145334.gif


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie tyle rysa co takie zatarcie dosyc glebokie , ktoro mi sie nie spodobalo :]

Oj, beda sie oni teraz ze mna mieli tym razem przy odbiorze baniaka , najdrobniejszej ryski nie przepuszcze beda ......spowrotem :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :D na rogach baniaka sa takie ochronki przyklejone tasma , odkleilem tasme i rysa byla pod tasma , tasma byla nie naruszona , najwyrazniej zakryli bydlaki ryse :] komu by doglowy przyszlo zeby pod tasma rysy szukac heh , no ale to juz musztarda po obiedzie .. ...

nic takiego , przywioza nowy .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie i po trzech ,ale niewiem dokonca jak to jest w szwajcari , fakture zakupu masz .


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziecinny jestes heh , komu co po trzech miesiacach udowodnisz :] jak masz na papierku napisane wyraznie ..sprawdzac dokladnie przy odbiorze transportu :] zreszta nie ma o czym mowic , nie mieszkam naszczescie w Polsce :D nowy otrzymam nie dlugo :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieswz to by nie peklo , ale mi sie taka rysa na przedniej szybie malo jakos podoba , wolal bym sie patrzyc na korale :D moglem jeszcze ja odkleic i przewrocic do gory nogami , wtedy poszla by w lewy gorny rog , jakies 2 cm od gory .. ale komu sie tam chce to robic :D ..:]


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co stego że tak napisano . przy odbiorze auta ,czy telewizora tez podpisujesz i to wcale o niczym nie świadczy . jak masz problem zadzwoń lub wybierz sie do najbliszego rzecznika praw konsumenta on ci wskaze droge lub zrobi to za Ciebie


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a reklamowac to sobie mozna do upadlego ...mam wazniejsze sprawy jak zdzierac nerwy po jakichs urzedach , nie sa to jakies wielkie pieniadze , zamowilem poprostu drugi , chcesz ten Ci dam za friko , przyjedz z leweta i zabieraj :D ze 2 jeszcze znajde na strychu hehe


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zapewne bym tak zrobiła ,ale po wcześniejszej rozmowie ze sklepem.i niema bata albo sklep zalatwi to po cichu ,albo zalatwi to ktoś w twoim imieniu ,a pozatym rub jak chcesz.


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom , ja Ci dobrze radze , "rob jak chcesz " hehe

a posta napisalem tylko po to by inni sprawdzali dokladnie szyby , nawet pod tasma :D

dzieki za rady :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze że przypominasz ludzią o tak czasem błachych sprawach .wiesz wtych czasach itd.co tu będę dalej pisała samo życie.


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zbyszek baniak bedzie taki sam czy wiekszy ?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnei mysle nad tym czy nie troche dluzszy i szerszy :] szafke zlecilbym do roboty bo juz mi sie raczej samemu nie zechce :D

pozdr...

Ps; Po niedzeili mam dac znac gosciowi jaki ma mi przywiesc baniak , poznije spadam troche na urlop bo nie wyrobka juz z tym wszystkim :D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo ciekawe jaki teraz baniak zamowisz hehe:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.