Skocz do zawartości
manieko

Nowy Reefmax Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie zakupiłem nowy zestaw chcę z niego wywalić wszystko(świetlówki odpieniacz i te badziewne pałki z białym badziewiem zakupiłem już sobie cyfrowy PH Metr firmy VOLTCRAFT, pompę cyrkulacyjną koralia 2600, refraktometr, grzałkę Hagen tronic 150W, świetlówki ATI, filtr osmozy i DI z 5 litrami żywicy MB-20 jestem na etapie zakupu odpieniacza myślałem o nowym hydorze SLIMSKIM 135.35 mam jeszcze trochę czasu bo baniak będe startował dopiero po wakacjach ale chcę już mieć cały komplet myślę o hodowli SPS-ów z metodą Balinga i automatycznę podmianką zastanawiam się jaką wydajność musi mieć pompa obiegowa l/g czy może ktoś mi podać lub zaproponować jakąś konkretną pompę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ma oryginalna w RM to nie wiem, ale ona jak i new jet 1200 sprawnie ogarniają obieg. Do września myślę, że wypłyną już jasne opinie nt hydora czy warto go kupic. co do falownika to mam pododobną moc 2600 w jednym, ale chętnie zaszalałbym dając 4 x 900 (koralia nano) dla lepszego rozkładu. pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że dwóch gości... jeden z Lublina, drugi z Ostródy zadobyli tego Hydora do RM i są zadowoleni. Info od właściciela jednego z warszawskich sklepów. Ja startuję z DIY'em. Po niedzieli będzie projekt w AutoCad'zie ;) Pozdro!


ReefMax 80 - 2 x Aquel Reef Circulator 2600 - 1 x ATI Actinic Blue - 2 x ATI AquaBlue Special

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.