Skocz do zawartości
tygrys

RM - tygrys z kitą w solance ;)

Rekomendowane odpowiedzi

No takie zdjęcie dałeś że ryba to zagadka ale coś czuję że chociaż na zdjęciu tego nie widać to będzie rybka z białą brudką?


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie celowo dobrane by nie pokazać w całości jakie cudo pływa w bagienku :)

Biały kosiarz zrobił porządki.. błazny uciekały że aż woda sie gotowała, kreweta, która do tej pory rządziła zbiornikiem została doprowadzona do porządku...

zwierzak jest przepiękny, wcina zieleninę i mrożonki - cudeńko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem białobrodego :)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białobrody wcina aż miło patrzeć i przez cały czas pływa z pełnym brzuszkiem

Ma jednak kilka białych plamek... zapewne to stres, ale doktorek nie zawadzi a póki co do karmy wyciskam czosnek.

Czas na kolejne zakupy :)

Edytowane przez tygrys (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RM jeszcze ciągnie... na finiszu jego istnienia nie obyło się bez armagedonu, ale jak widać niektórym zwierzakom i tak się podoba :)

Edytowane przez tygrys (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tygrys powiedz mi co to za koral na drugiej fotce #205

Pozdrawiam ;)


Kostka 280L(80x70x50), sump 96L(80x30x40),odpienicz CruX IS-200, HQI 150w- 2x24 t5- 2x10w ledy., RW-8, Tunze 6015; nano 1600; wp-10, obieg NJ3000

80ec2bbfd3a2f619b7033a4043a0198bu388a360.png

asd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze zainteresowanie papają rośnie z każdym dniem rób panie szczepki, a tak w temacie to ostatnia fotka bardzo fajnie wyszła pełna profeska chyba masz jakiś lepszy aparacik ostatnio. A Rico to nie za blisko acany jak dostanie macką to się zwinie w pół że będziesz jej z lupą szukał. Pozdrawiam z mroźnego Augustowa


Akwarium wchodzi na obroty więc czas coś wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masters

Jak już Piotrek słusznie zauważył jest to Clavularia viridis 'Papaya' - zwierzak kocha bagienka, więc u takiego lenia jak ja jest mu jak w niebie :)

Piotrek

Po powrocie z urlopu życia stwierdziłem, że drugi raz nie popełnię błędu i nie wyjadę bez sprzętu do robienia zdjęć podwodnych a że akurat kumpel był w stanach.... więc kupiłem w sieci Pentax-a, który tam jest już traktowany jako złom a mi do szczęścia wystarczy:)

Efekty widać na zdjęciach - fotki strzelone na szybko na potrzeby pewnej wielbicielki Papaji ;)

Czasem zamiast inwestować w profesjonalne obiektywy można zrobić całkiem niezłe zdjęcia mając bez porównania tańczy pomysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, no, no :)


JEST: 200x80x60 (w obiegu ok 1200L); faluje: Tunze 2x 6095 & 2x 6055; odpienia: DIY na 2x Tunze 9420.040; obieg: Jebao AC8000; świeci: PS Pandora Hyperion S2; LR ok 70kg; obsada: LPS + SPS + miękkie

BYŁO 2013 - 2015 120x50x50 ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zbiornik szczęśliwie zmienił właściciela.

Oby nowemu właścicielowi przyniósł tyle frajdy co mi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.